Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összezavarodtam. Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összezavarodtam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel nagyon szeretek neten beszélni, élőben még nem beszéltünk. Nemsokára talizunk. Külsőre számomra nem "nagy szám", olyan átlag, viszont nagyon bírom, és jólesik h érdekli, mi van velem. Valaki bekavart a dologba, mert azt mondta h nekem nem jön be, ami nem igaz, mert igazából még én sem tudom h mit szeretnék. Ezt majd csak tali után döntöm el. De lehet, hogy ezt a kavarást megtudta a srác és mivel nem tudja h nem igaz, lehet h nem közeledik hozzám majd. Amikor talizunk mondjam el neki h mi a szitu, hogy bekavartak és össze vagyok zavarodva? Vagy mit csináljak?
2013. dec. 25. 00:15
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem ne mondj erről semmit, csak hagyd spontán folyni a dolgokat. Ha tisztában volna vele h nemérdekel téged, akk lemondaná a talit. Sztem ő is úgy van vele h majd a talitoknál dönti el h mi is a szitu:)
2013. dec. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
rákérdezett, hogy biztos ráérek-e..
2013. dec. 25. 00:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Az tuti jó jel. Ne stresszelj, csak mint mondtam, hagyd folyni a dolgokat. Minden ok lesz:)
2013. dec. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mondd, hogy "igeeen biztos". Meg kérdezd meg, hogy "mi változott volna?"


Ugyanis akarsz találkozni vele, nem?

2013. dec. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen, szeretnék
2013. dec. 25. 00:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!