Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti melyik állapotot szeretitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti melyik állapotot szeretitek jobban?

Figyelt kérdés

ha van tartós kapcsolatod akár több év vagy ha rövidebb illetve szexkapcsolataid vannak?

én azzal vagyok akivel elvesztettem a szüzességem 4 éve és kezd uncsi lenni de még szeretem de közben arra gondolok milyen lenne szingliként nem riban..ra gondolok csak nem komoly kapcsolatokra. Nagyon nehéz mert szeretem a barátom de szeretnék élni kicsit


2013. dec. 30. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Velem élhetnéd a vágyaid;)
2013. dec. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
inkább szexkapcsi
2013. dec. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Te még nem éltél igazából. Ha nem szereted a párod hagyd el, ne hazudj neki.


Én közel a 30-hoz már több barátnőm is volt, voltak szexkapcsolatok is, de most már úgy vagyok, hogy nem elég a szex kapcsolat, egy ideig jó volt, de már arra vágyom inkább, hogy ne csak pár órára legyen mellettem valaki.


De 27 éves koromig én is elvoltam így :)

2013. dec. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez azt jelenti, hogy a parkapcsllatodban nem ugy elsz, ahogy egyebkent elnel

nem a pasiddal van a gond es nem is veled, hanem a kapcsolattal, es a kapcsolat felfogasaval...

mit tennel, ha nem lenne pasid? Uj arcokat is ernel meg? Es most mi tart ettol vissza? Fiukkal beszelgetnel? Most mi tart vissza?

ha nem masik pasikkal smarolnal illetve egyebeket tennel, akkkr igazabol mindent megtehetsz most, kapcsolatban is, nem kell hozza szinglinek lenni

2013. dec. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
előbb utóbb úgyis otthagyod.
2013. dec. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez mindig úgy van, hogy amelyik szitu éppen új, azt sokáig képes élvezni az ember, de aztán egyikre is, másikra is rá lehet unni. Ha szerelmes leszel valakibe, aki igazi párod lesz, azzal nagyon sokáig nagyon jó, de évek múltán elkezd hiányozni a kaland, a változatosság, hogy másoknak is kellj nőként/férfiként. Az nagyon spanolja az ember egóját és szexuális vágyát, ha új ember akarja (megb_szni), és nagy vonzóerő a megszokotthoz képest egy másik punci vagy farok.


Ám ha a változatosságért odahagyod a megunt párkapcsolatot, és kiéled magad, senki mellett se kötelezed el magad, az is édes tud lenni sokáig, ám abban is meg lehet csömörleni, akkor meg a biztonság, az igazi társ fog hiányozni.


Az egyik párkapcsolati formában a biztonság, a testi-lelki szövetség a jó, és a kaland hiányzik, a másikban fordítva. Nekem az a véleményem, hogy a legjobb megoldás a párkapcsolat mwgőrzése, mert az nagy érték, és mellette a szexuális kalandvágy kiélése. Akár a pároddal, akár nélküle. Csak ehhez megfelelő értelmi és érzelmi intelligencia kell, hogy a szerelmet és párkapcsolatot el tudjuk választani egy jó kis kufirctól, ami nem több.

2013. dec. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!