Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom állandóan bele akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom állandóan bele akar szólni mire költhetek pénzt mire nem. Tudom jót akar, de nem akar megérteni és nem hallgat meg. Mit csináljak vele? Vagy én vagyok a meggondolatlan?

Figyelt kérdés
Most egy nagyobb kiadás előtt állok. Fogorvosnál sok teendő van, kell 2 implantátum, mert alul ki kellett húzni sajnos 3 fogam,. én viszont a fogaimra nagyon érzékeny vagyok ,úgyhogy most erre szánom a pénzem. Viszont, otthon már évek óta tervezem a felújítást, még anyával élek, és úgy döntöttem, hogy most nekem fontosabbak a fogaim. Ő viszont nem bírja megérteni, és nem érti miért nem jó egy híd, vagy akármi. Én egyszerűen így döntöttem, ha jól ha rosszul az már az én bajom, tudom, hogy jót akar, de én ezt szeretném. Ő nagyon .. munkamániás, nem akar venni magának egy új pólót se, mert spórol mindig, de nem értem m ire, mert még új dolgot nem vett az elmúlt évben. Tudom, hogy majd jó lesz. De ő nagyon sajnál mindenre pénzt kiadni, én viszont nem. És próbál engem is erre tanítgatni. Én amúgy is szintén elég spórolós vagyok, már egy éve nem vettem magamnak még egy új nacit sem, csak nem érti még ezt a felújításos dolgot , se, hogy miért nem jó ahogy van.
2013. dec. 30. 22:57
 1/1 anonim válasza:
Már arra gondoltam, hogy valami pénzszóró kis plázacica kérdése következik de teljesen normális lány vagy. Az egészséged az első.
2013. dec. 31. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!