Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges? November 29-én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dius23 kérdése:

Lehetséges? November 29-én múlt el a menstruációm, és 30-án szeretkeztünk a barátommal gumi nélkül, gondoltuk sok baj nem lehet belőle, mivel benne vagyunk a havi utáni egy hétben.

Figyelt kérdés
Miután megtörtént, utánaolvastunk, hogy akkor is lehetséges a teherbeesés, csak kisebb rá az esély. Miután lefeküdtünk én még egy pár csepp erejéig véreztem. A barátom nagyon féltett, hogy netán teherbe esek, ezért vettünk egy Rigesoft vény nélküli 72 órás tablettát, amit 1-jén be is vettem! A menstruációm most 24-én nem jött meg, és még azóta sem. Vettünk egy terhességi tesztet, negatív lett. Lehetséges, hogy a tabletta miatt a menstruáció 2 héttel később jön meg, esetleg teljesen kimarad egy hónap?
2014. jan. 2. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű,hogy a tabletta teljesen megzavarta a hormonjaidat,ne aggódj:)

Nagyon kicsi rá az esély,hogy teherbe estél:)

2014. jan. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A 72 órás fogamzásgátló egy óriási adag hormon,ami "megöl" benned valamit.A menstruáció kimaradhat,késhet,erős lehet és hasfájással járhat.
2014. jan. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az eredeti menstruációm előtt a tünetek meg is jöttek, a hátfájás, hasfájás, ingerlékenység stb. Én nem sok esélyt látok rá, mert tényleg havi után voltunk, ráadásul tablettát is vettem be, meg a teszt is negatív lett, csak a barátom félt nagyon!
2014. jan. 2. 19:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Rigesoft vényköteles.

Max a gyógyszertárban úgy gondolták, hogy inkább kiadják, nehogy kicsússz az időből.

2014. jan. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
2x is vettem már ugyanott, és először kérdeztem, hogy van-e valami vény nélküli, és mindkét esetben ezt adta!
2014. jan. 2. 20:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem annyi van hogy a tabletta megzavarta a hormonjaidat de nagyon kevés rá az esély hogy terhes legyél :) de ha tutira akarsz menni kérdezd meg a nőgyógyászod
2014. jan. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!