Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Picilányka15 kérdése:

Lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A barátom nagyon kanos volt ezért azt kérte hogy hagy rakja be a faszát nekem, én mondtam h rendben be is rakta 3-szor gumi nélkül. Másnap szintén ugyan ezt kérte, erre is azt mondtam hogy rendben (gumi nélkül csinálta mind a kétszer). Mindig miután kivette akkor élvezett el. Mióta ez megtörtént nem jött meg a menszeszem, de nem vagyok reggelente rosszul meg semmi.
2014. jan. 3. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
ahha
2014. jan. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Még jó, hogy ilyen kulturáltan kifejtetted! xD

Amúgy a rosszullét is majd fog jelentkezni :D

2014. jan. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
"be is rakta 3-szor gumi nélkül..." ezek között el is élvezett és úgy rakta vissza? Mert akkor elég esélyes a baba. Hány napja késik?
2014. jan. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
elég pojáca lehet a barátod ha két bedugástól elment.
2014. jan. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Ha nagyon kanos, huzzon gumit, vagy szedj gyogyszert.


En gyogyszer mellett maradtam terhes, nemakarlak ijesztgetni,de az ilyen nem jatek. Nalam semmi jel nem mutatkozott, es majdnem 10 hetes t. voltam,mikor egy rutin vizsgalaton kozolte a dokim hogy baba van.


Egyebkent mindenkinel mas,de biologiai oldalrol kozelitve mensi elott nagy az esely, es megtermekenyules utan 7-12 napig vandorol a petesejted,utana agyazodik be a mehedbe, tehat onnantol szamit a terhesseg.

Onnantol hogy nem jon meg, 1-2 het utan mar csinalj tesztet,akkor biztos.

2014. jan. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Írj!
2014. jan. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!