Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nagyon idegesít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nagyon idegesít a dolog. "Szerelmes vagyok" az egyik edzőtársamba.13/L

Figyelt kérdés
2 éve tollasozok és 1 éve érzem, hogy vonzódok hozzá csak nem tudom biztosan, hogy hogyan.Kicsit máshogy mint a barátaimhoz.Ő is 13 éves és csak edzésen találkozunk, de ott se egy csoportba vagyunk mert ő jobb nálam.Mindenben jobb mint én.Kitűnő tanuló (magántanuló, de a letöbb órára bemegy),nemzetközi versenyeken vesz részt (nem kis sikerrel), én ezekért "csodálom" és még jófej is.A tanulással nekem sincs gondom, de mi csak országos versenyekre megyünk.Néha a megőrülök ha ebbe belegondolok...Mit csináljak?(Nem tudom pontosan, hogy ennek melyik kategóriába kéne kerülnie)Köszönöm a normális válaszokat!
2014. jan. 3. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez az edzőtárs ez lány, ugye? :) Amúgy szerintem ki fogod nőni. ;)
2014. jan. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem lány, nem vagyok leszbikus.(Szépen fogalmazva)
2014. jan. 3. 21:59
 3/3 anonim válasza:
Hol tollasozol?
2017. febr. 2. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!