Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Paradoxonra keresek választ....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paradoxonra keresek választ. Észrevettétek hogy a férfiak nagyrésze azt állítja, hogy nem szereti ha egy lány sminkel, mégis mindenki a sminkelt, festett hajú stb. "tökéletes" csajokat bámulja meg?

Figyelt kérdés
2014. jan. 5. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a sminket. De attól még megnézem a kisminkelt lányokat IS, de nem csak a te általad leírtakat. Paradoxon megoldva..
2014. jan. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A paradoxonokra nincs válasz.
2014. jan. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

én egyenesen gyűlőlöm a sminket egy nőn, meg mindent ami nem természetes.


Azt még megértem, ha egy "enyhe" sminket felrak. (márha kinek mi számít enyhének???)


Barátnőn pl. csak a púdert tűröm meg. A rúzs úgyis elmósodik, a szemeit meg nem szeretem ha babrálja.

2014. jan. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
De akkor már én is írhatnám, hogy a lányoknak állítólag nem csak a kigyúrt, pénzes csávók kellenek, mégis mindenki értük van oda. Ez ugyanakkora hülyeség, mint a te állításod..
2014. jan. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én tényleg nem szeretem a sminket és nem bámulom a nőket.
2014. jan. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én amondó vagyok, hogy a szép sminkkel nincs semmi gond. Lehet úgy is sminkelni, hogy szinte észre se venni, és hihetetlenül ordenáré módon is.

Nem szeretitek azt, mi nem természetes? És mi az? A hajfesték, körömlakk, dezodor, parfüm, fogkrém, szappan, sampon stb. sem természetes, mind a modern kor találmánya.

2014. jan. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

nem sértésből, de szerintem egy átlag pasi, észre se veszi , hogy egy sminkelt vagy smink nélküli csajt lát!!

akár intim közelségből sem!

létezik pl. a nude technika, ami kifejezetten arra épül, hogy a "láthatatlanul " öltözteti az arcot..

uh. eleve nem is kell tőlük megkérdezni.

2014. jan. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azért mert ez nem paradoxon csak egy hablaty. Álduma amit a legtöbben saját maguknak is bemesélnek. A maradék meg azt se tudja megállapítani h van-e egy nőn smink, illetve totál mást értenek sminken. (Ezt férfi létemre tudom)

Ezzel azokat a csajokat szivatják meg akik pattanásosan karikás szemekkel elmennek egy buliba, h na ők jajj de természetesek, és a pasiknak ez jön be, aztán beszívják mert rájuk se néz senki.


Egyébként amit 4-es mond abban van igazság. Csak azért ez nem teljesen ugyanaz mint ha valaki szétgyúrja az agyát.

Itt inkább arról van szó h aki nem sminkel az elvész a tömegben és ha 2 lányról van szó, akiket még nem ismersz, tehát csak külső tulajdonságok alapján tudod megítélni, akkor a nem sminkelő csajnak nem sok esélye van.


24/F

2014. jan. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megbámulom őket, de ez is a célja a festésnek. Viszont párkapcsolati szempontból általában inkább a természetes szépségeket preferálom.
2014. jan. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha ez paradoxon egyszerűen nem kapsz választ.

És nekem pl. Tetszik a smink ha a lány anélkül is szép és ami még fontosabb rendes.

2014. jan. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!