Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent a következő mondat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent a következő mondat? Egy srác írta, akibe szerelmes vagyok!

Figyelt kérdés

Pont miatta voltam irtózatosan szomorú, napi világfájdalom stb stb, persze a fiú nem tudott róla, csak h szarul vagyok. Ezt írta, idézetként: "Wake up every morning, and tell yourself you're a badass bitch from hell and that NO ONE can fuck with you, and then don't let anybody fuck with you." ;))

Tudom, hogy Kate Nash-től idézett, csak én németet tanulok, és nem tudom hogy mit is jelent. Biztosan vannak benne szlengek, mert azt nem jelentheti, amit a google fordító kiadott! Kérlek, segítsetek!



2014. jan. 7. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:
azt jelenti, hogy még nem halt ki a romantika! *.*
2014. jan. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kellj fel minden reggel és mond magadnak: kemény/tökös csaj (szó szerint rbanc, kva) vagyok a pokolból, s senki sem bszakodhat velem, és ne hagyd, hogy valaki is bszakodhasson velem.
2014. jan. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

ne legyél tovább szerelmes belé!!

vagy az is lehet,hogy nem tudja mit jelent,csk tetszik neki ez a rész

2014. jan. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Reggelente mondd azt magadnak, hogy te egy csúcskirály p*csa vagy a pokolból és SENKI nem b*szakodhat veled és ne is hagyd, hogy bárki átb*asszon" :))


Kedves.

2014. jan. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Oh. Első..:D Amúgy köszönöm szépen:))
2014. jan. 7. 19:38
 6/10 anonim ***** válasza:
Kelj fel minden nap, és mond el magadnak, hogy egy belevaló csajszi vagy a pokolból és SENKI nem baszakodhat veled és ezt nem is hagyod. Vmi ilyesmi
2014. jan. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Röviden: lény tökös!
2014. jan. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%

Ez szó szerint tényleg eléggé tele van trágár szavakkal, de valójában azt jelenti finoman fogalmazva, hogy "Kelj fel minden nap és mond el magadnak, hogy te egy kemény ember és nem akárki feküdhet le veled, aztán ne is enged, hogy akárki lefeküdjön veled."

Ha gondolod leírom privátba cenzúrázatlanul. :)

2014. jan. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi köszi, megvan:)
2014. jan. 7. 19:51
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát 8-as, ezt benézted, mert itt a fuck with you-nak semmi köze a "lefekvés"-hez. Úgy van, ahogy fentebb írták, ne hagyd hogy átbasszanak.

Szerintem jobb kedvre akart deríteni, de azért ebbe én nem gondolnék semmi romantikusat. Simán csak kedves volt, ami nem egyenlő azzal hogy beléd van esve.

2014. jan. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!