Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló lányok! Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló lányok! Miért vagytok azok? Túl nagyok az elvárásaitok a férfiakkal szemben (őszintén valld be, ha így van), vagy egyszerűen nem vesznek észre titeket valamiért?

Figyelt kérdés
Korod írd le sunamuna! :-)
2014. jan. 17. 20:13
1 2
 1/18 Csakegylány.17 ***** válasza:
Megcsaltak.. azóta egyedülálló vagyok :D 17
2014. jan. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
A második tényező igaz rám. Hogy miért? Mert kövér vagyok, és furcsa természetű.
2014. jan. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

elég sok fiú észrevesz, de az aki nekem kell az nem. :) és pont olyan fiú aki tetszik, aki nem kigyúrt, nem szexállat sem egoista, sem középpont :/ egy egyszerű rendes okos fiú, aki jól sportol, édes a mosolya és kellő képp illedelmes :) egy tündér :3

de nem vesz észre :( vagy csak nem tetszem neki

2014. jan. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 fahéjas Alien ***** válasza:

Nekem kevés ember kelti fel a figyelmemet, és egy kicsit különc is vagyok, e mellé nehezen kötődök, és nehezen tudok megbízni valakiben.

23

2014. jan. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
nagyok az elvárásaim.. akárki megtetszik, megszerzem, és akármennyire nem akarom, egy hónap után megunom, valamiért nagyon taszítónak kezdem érezni. szörnyű dolog, de lehet az is bekavar, hogy a lányokat is szeretem.
2014. jan. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem érdekelnek a férfiak :)
2014. jan. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Két hónapja mentünk szét,. és még nem vagyok túl a dolgon.
2014. jan. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nőcikék! Nyalnám a fülcimpátokat! :P
2014. jan. 17. 20:21
 9/18 anonim ***** válasza:
2. Nem igazán vesznek észre.
2014. jan. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szerintem eleg magasak sajna az elvarasaim.

Legyen okos, elvont szornyu humorral, mint en.

16

2014. jan. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!