Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért leszek FIZIKAILAG...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért leszek FIZIKAILAG rosszul, ha a női szexualitás bizonyos formáival szembesülök? Fejfájásom, szédülésem, hányingerem lesz. Pedig más probléma nincs a szex körül.

Figyelt kérdés

20 éves srác vagyok, a kérdés szempontjaiból fontos dolgokból mindenben átlagosnak mondanám magam. Volt pár barátnőm, volt pár futó kapcsolatom eddig.

A szexszel is minden rendben volt az eddigi életem során, de az utóbbi pár hónapban észrevettem magamon néhány érdekes tünetet. Bizonyos körülmények között:


Nem rég néztünk egy vígjátékot (Movie 43 a címe) pár barátommal és az egyik jelenet arról szólt, hogy egy tizenéves kislánynak akkor jött meg először a menzesze és pont a barátjával volt együtt. Szégyellte magát, meg minden és a barátja testvére éppen bejött és kinevette a vér láttán. Aztán megjött a barátja apja is és mindenki pánikolni kezdett a dolgon (ez lett volna a poén). Ezt a jelenetet nézve elképesztően rosszul lettem. Alig kaptam levegőt, szédültem, hányingerem volt és bizsergett az egész testem. Szóltam a haveroknak hogy rosszul vagyok és bementem lefeküdni egy pár percre. Aztán jól lettem és folytattuk a filmet. Amint véget ért a jelenet, jobban éreztem magam.


Legutóbb a női nimfomániáról olvastam pár napja. Egy több oldalas tudományos alaposságú cikk volt és az olvasása közben kezdtem rosszul érezni magam. A fejem úgy kezdett sajogva fájni, ahogy még soha és ki kellett mennem az erkélyre friss levegőt szívni. Volt egy kis szédülésem is és a tükörben megvizsgálva magam, nagyon elsápadtam. Inkább abbahagytam az olvasást és 5 perc múlva már sokkal jobban voltam.


Ha a menstruációra gondolok, mindig kiráz a hideg és a hasamban egy nagyon furcsa, rossz érzést kezdek tapasztalni.


Pedig pont ugyanannyit gondolok a szexre, mint minden más korombeli srác (sokat) és semmi más bajom nem volt még soha.


2014. jan. 18. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy inkább a vér látvány/gondolata zavar? Bár ez nem magyarázza a nimfomániáról szóló cikkre adott reakciódat.
2014. jan. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
szerintem meny el vele pszichológus hoz. Félre ne érts, nem ara gondolok hogy nem vagy 100, csak néha nem árt egy kis külső segítség.
2014. jan. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én a vértől vagyok rosszul, és ugyan ez lesz a bajom. Szédülök, elsápadok, alig kapok levegőt, hányingerem van, stb stb. Pl a horrorfilmeket bírom mert tudom hogy művér, de ha valakinek elkezd vérezni az orra vagy valami ilyesmi, attól már rosszul vagyok. Tudom, hogy ezzel nem segítettem, de szerintem neked is hasonló lehet a bajod, bár a nimfomániás dologgal nem tudom összekapcsolni.

17/L

2014. aug. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!