Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik az osztálytársam. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik az osztálytársam. Mit tegyek? Nem merem elmondani neki.

Figyelt kérdés

Na, szóval. Tetszik az osztálytársam, már 4 éve ismerjük egymást, bár eddig nem nagyon beszéltünk. Ezen szeretnék változtatni, nekem már az is elég lenne, ha néha beszélgetnénk. Most nyolcadikosok vagyunk, így nemsokára ballagunk, szóval nem tudom mit tegyek. Ha elmondanám neki, félek, úgy járnék, mint az egyik lány osztálytársam, aki bevallotta érzéseit kiszemeltjének, de a fiú elmondta az egész osztálynak, és mindenki rajta röhögött. És még hatodikban, egy játék során kiderült, hogy az egyik legjobb barátnőm tetszik neki, de azóta már gondolom változott a helyzet, mivel nem érdeklődik a lány iránt. A barátnőmnek soha nem tetszett a fiú.

Előre is köszönöm a válaszokat! :)

14 éves lány


2014. jan. 19. 18:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Elsőnek írtam ki ide kérdést, de köszönöm a választ. :D
2014. jan. 19. 18:35
 2/4 anonim ***** válasza:
Ehhez képest már sokan, Sokan feltették ezt a témájú kérdést, kislány.
2014. jan. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Pont ebben a cipőben járok. 14 éves lány vagyok, akinek tetszik egy osztálytársa, akivel olyan nagyon nincs is jóba. Hozzánk 5.-be jött a srác.

A kérdésre nem igazán tudok válaszolni:( Esetleg próbáj összebarátkozni vele. Aztán majd megtudod kiről mit gondol, könnyebb lesz kapcsolatot teremteni vele.


Amúgy tudnánk tartani a kapcsolatot? Mármint jó lenne összebarátkozni veled. Biztos jó fej vagy.

Ez a néhány mondat, de egyforma lett. Na mindegy :) :D

2014. jan. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is valami ilyesmi cipőben járok csak én fiú vagyok és egy lány tetszik akivel mondhatni barátok vagyunk (mögöttem ül és szoktunk beszelgetni ) 14/f
2018. jan. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!