Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti a szivetekre vagy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti a szivetekre vagy az eszetekre hallgattok? Indoklas, tapasztalatok? Hogy lehet haritani az erzeseket?

Figyelt kérdés
2014. jan. 20. 16:03
1 2
 1/12 Galaxis. ***** válasza:
Én mindig az eszemre. Az érzelmeket úgy tudod hárítani ha úgy születtél! :) Valaki nagyon lelkis valaki kicsit valaki semennyire.
2014. jan. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Vegulis az eszemre. Olyankor is, amikor belemegyek egy kapcsolatba, mert szerelmes vagyok, pedig igazabol nem is akarok kapcsolatot. Viszont minden dontest az eszemmel hozom meg, kiveve ha a csaladomrol van szo.

Sokszor tartom hulyesegnek a szerelmet, foleg miutan a baratnoim mind megorulnek miatta es en 'jozanul' teljesen maskepp itelem meg a dolgokat. Persze, jo lehet az a bizsergo erzes stb... Az igazsag, hogy mivel nem is vagyok kapcsolatra, elfogult vagyok a szingliseggel szemben. Az en szivem az eszemre hallgat.

20/L

2014. jan. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Mindkettőre.
2014. jan. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha objektivan probalom magamat vizsgalni, akkor azt kell mondanom, hogy sokkal inkabb vagyok a racionalitas, mint az erzelmek embere. En attol tartok egyebkent, hogy nalam ez mar tulzottan el is tolodott ebbe az iranyba, szoval a "mindig hallgas a szivedre" aforizma szempontjabol en mar inkabb a lo tulso oldalara estem at.


Valoszinuleg a legokosabb, amit mondani lehet, hogy meg kell talalni az egyensulyt a ket veglet kozott, mert egyik sem tul szerencses: ha mindig az eszervekre hallgatsz, az megolheti a spontaneitast, a szenvedelyt, a tuzet, ha mindig a szivedre hallgatsz, akkor konnyen kerulhetsz erzelmileg kiszolgaltatott helyezetekbe es konnyebben serulhetsz.

Igyekezz eszrevenni, hogy mikor erdemes az erzeseidet megosztani masokkal, mikor mutasd ki azokat, mikor erdemes rajuk a masik es ha olyan a helyzet, akkor viszont add at magad az erzelmeidnek batran! Es probald felismerni azokat a helyzeteket is, amikor erdemesebb visszavonulot fujni, mert tul sok a kockazat, tul sok serelem erhet, ezert erdemesebb varni egy hozzad jobban passzolo partnerre!

2014. jan. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szituációtól függ. Nagyon érzelgős típus vagyok, de tudok az eszemre is hallgatni, szerencsére.
2014. jan. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én a farkamra hallgatok az mindig a jó irányt mutatja :)
2014. jan. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Volt az életemben egy eset, amikor az érzelmekre hagyatkoztam, pedig tudtam, hogy nem racionális. Meg is lett az eredménye! Utána az ésszerű döntések segítettek kilábalni. Nálam azóta az ész a domináns! Néha nagyon tud fájni, de megéri!
2014. jan. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A szerelem egy ember életében csak egyszer tud fájni igazán!

Bár a kérdésben nem szerepel, de a pénztálca a domináns!

Sajnálom azokat a fiatalokat, akik tönkreteszik az életüket (nem élnek sem így, sem úgy) mert az a csecsemő nem tudja, hogy miért jött a világra!

Na de ez az élet rendje, kell lenni söpredéknek is!

2014. jan. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 K. Norbi válasza:

Szia! Őszintén nekem is van hasonlógondom. Ezért csak harmadik kérdésbe tudok segíteni.

Én úgy hárítottam egyszer az érzéseimet, hogy az illető személyre Úgy próbáltam gondolni, mint barát, illetve amikor éreztem, hogy mát többet éreztem arra gondoltam, hogy nem lehetünk több mint barát.

Szerelmes nem is lettem, de viszont egy idő múlva kötődik a másik személyhez és fontossá válik neki.

2014. jan. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 dunaviz válasza:
Az érzelmekkel néha nagyon nehéz, de nem vagyunk gépek. Engem személy szerint mindig az álmaim vittek előre. Kialakult egy elképzelés amit nagyon szerettem volna, aztán szépen lassan az is kialakult hogy hogyan lesz meg. Ha nem álmodoznék és nem váltanám valóra amit szeretnék én nem tudnám mi az élet értelme. :) A szív és az ész egy páros. Meg van hogy mikor melyiknek van dolga. Én amikor megálmodtam hogy mit akarok, utána sokáig töprengek hogy hogyan akarom. Én személy szerint nem tudom elhárítani az érzéseimet. Ha nem azt tettem amit szerettem volna, mindig megbántam. Az idő viszont mindig segített túllépni olyan dolgokon, amik bántottak. :)
2014. jan. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!