Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Szívesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Szívesen megvigasztaljátok a nőket? Vagy inkább zavar titeket a lelkizés, és nem kértek a nők problémáiból?

Figyelt kérdés
2014. jan. 21. 13:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én szívesen tenném... ha volna kit...
2014. jan. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Random nőket nem, a barátaimat nyilván igen.
2014. jan. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Meg hat. :-)
2014. jan. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Ja szívesen, ha volna kit. :O De nincs mégcsak olyan havernőm se aki ne menne előbb valamelyik közeli barátnőjéhez vagy másik barátjához ha valami baja van.
2014. jan. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
25%
nem, ezeket a mosatani nőket semmiképp, még bele is rúgnék eggyet
2014. jan. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Engem zavar.
2014. jan. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Vigasztalás helyett csak ott vagyok mellette, és tudatom, hogy bármi is legyen, én ott leszek.


Már ha lenne ilyen lány...(valahol van, csak meg kell találni)

Ja, és nem random nőket. Csak azért mert nő... Ha közel áll hozzám, és megérdemli, akkor.

2014. jan. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Néha-néha szívesen megvigasztalom, de amikor egy lány minden apróságon hisztizek hetente többször azt már nehezen viselem el.
2014. jan. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

változó, ha tényleg kedvelem az illetőt akkor át tudom érezni a problémáit és érdekel amit mondd és próbálok empatikus lenni de ha nem kedvelem/szeretem akkor csak simán rinyálásnak érzem a panaszait akkor is ha amúgy azok megalapozottak.

Szóval először kicsit teszteld a pasid ha látod, hogy átérzi akkor panaszkodhatsz neki és nem fogja zavarni sőt együtt fog veled érezni de ha nem igazán érdekli a dolog akkor max az ágyban akar majd jól "megvigasztalni"

2014. jan. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Csináltam egy darabig.Meg is köszönte:Kirúgott egy másik pasi miatt!
2014. jan. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!