Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Asszonyok! Ezekről nektek mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asszonyok! Ezekről nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

1. [link]

2. [link]


Tényleg vannak társadalmunknak olyan női egyedei, akik szerint ez szexi? Jó, értem én, hogy az életkor és az abból eredeztethető sutaság adott mindkét gifen, DE az elsőből valahogy nem tudom kinézni, hogy bármilyen módon művelve izgató legyen. Én volnék fatökű?



2014. jan. 28. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
a 2 az vicces hogy néz a gyerek XD
2014. jan. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
F**z hiányos p*csák, az anyja lennék felnyalatnám vele a betont.
2014. jan. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első az valamiféle torna? :D Az biztos hogy kiváló fenék és comb feszesitő (sőt még talán mellizmokra is jó), de nem jobb arra egy szék, vagy egy fitness-labda? :D
2014. jan. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
57%
Az elsőt be kéne vezetni a valóvilágban is... bugyi nélkül, kakilás közben
2014. jan. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Költőnő? ***** válasza:

jesszusom :))

nem :)) inkább kiröhögni való :))

2014. jan. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!