Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan jó tudni, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan jó tudni, hogy az exed ugyanolyan balek, mint volt?

Figyelt kérdés
Annyira jól esik tudni... :D
2014. jan. 28. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha az exem balek lett volna, nem lenne jó tudni, mert én is az lennék, hogy vele voltam. Szóval egészségedre.
2014. jan. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha az exed balék volt, az téged is minősít , nem gondolod?
2014. jan. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg még érzel valamit iránta, máskülönben nem foglalkoztatna a sorsa.
2014. jan. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát elég balek volt, hogy összejött Veled. :D
2014. jan. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nyugtasd magad ha így könnyebben viseled a dolgot...
2014. jan. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én exem nem balek hanem egy szerencsétlen önfejű idióta.

Úgy esett hogy a férjem és az exem egy helyen dolgoznak, de ritkán találkoznak. Olykor elmondja milyen hülyeséget csinált megint. Szánalmas. 10 év alatt semmit nem változott, egy nőt nem tud meg tartani, lassan 40 éves és még anyucival élt. Anno is ilyen dolgai miatt szakítottunk.

2014. jan. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!