Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt szeretnem kerdezni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt szeretnem kerdezni hogy szerintetek az normalis ha az en peniszem 15 es 18cm kozott mindig mozog tehat nem allando a merete?

Figyelt kérdés
2009. dec. 5. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
az
2009. dec. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát de merevedéskor 18 cm és normál helyzetbe 15? vagy csak úgy változk mert akkor nem mind1.Szerintem inkább menj el orvoshoz...
2009. dec. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. A pénisz mérete egyénenként is változékony, és az izgalmi foktól is nagyban függ. Nekem is van, hogy ha nem vagyok annyira felizgulva akkor csak 17, de renddesen áll, viszont ha érzem, hogy majd kipukkan akkor 19. Teljesen normális az ingadozás.
2009. dec. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!