Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbocsájtható, hogy lecigányo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtható, hogy lecigányoztam a nővérét?

Figyelt kérdés
Hétvégén megismerkedtem el egy lánnyal,már nyáron láttam jó párszor,de nem volt alkalmam megismerni,most hétvégén viszont sikerült. Sokat beszélgettünk,nagyon szimpatikus volt.Csak a keresztnevét mondta meg,facen rákerestem és akkor láttam,hogy "ismerem" a testvérét. Nem bírtam a csajt,párszor nyilvánosan le cigányoztam,le rondáztam. Ezek után nincs sok esélyem a lánynál mi?...

2014. febr. 3. 18:57
 1/7 anonim ***** válasza:
A lanynal lehet eselyed, de a csalad bemutatasanal kicsontoznak a batyjai :)
2014. febr. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Megérdemled, ha nem jön veled össze....
2014. febr. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz vagy 14 éves....

Ilyen fiatalon meghalni.....

2014. febr. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Majd kiderül, az is lehet, hogy nem kedveli a tesóját, vagy ha őszinte a megbánásod és megbeszéled vele, akkor túllép rajta. Viszont érdemes tanulnod ebből, és ha csak annyi a bajod valakivel, hogy nem bírod, vagy csúnyának találod, stb., akkor nem érdemes beszólogatni, hanem "nagyvonalúan" nem foglalkozol vele és kész. Ha mindenki beszólna mindenkinek aki nem szimpatikus, akkor itt nem lenne túl jó az élet.
2014. febr. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De hat ha cigany, akkor cigany! Azt azert mar csak nem mondhatod, hogy hopihe :)
2014. febr. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyel egy szolarium berletet, jard is le egy nap alatt ... akkor talan nem ismer fel :)))
2014. febr. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én a hugát le is kurv va anyáztamXD
2014. febr. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!