Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikusok! Ti kiskorotkban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikusok! Ti kiskorotkban álmodoztatok nagy esküvőkröl, esüvői ruhákról és hasonlókról?

Figyelt kérdés
Mert az ismerőseim közül eddig még nem találtam olyat aki igen.:)

2014. febr. 8. 17:28
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Én hetero lányként sem álmodoztam ilyesmiről...
2014. febr. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
Én férfiként is, b..zi vagyok.
2014. febr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
én nem. mindig is kirázott a hideg a csili-vili ruháktól,magassarkúktól és minden nagyobb durranástól ahol én vagyok a központban...:) 18/L
2014. febr. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%

csatlakozom 3-ashoz :D

ha esetleg mégis muszáj lenne az esküvő, akkor szerintem egy szabadtéri, szűk családi körű kis szertartás, és majdnem hétköznapi ruhában, teljesen eltérő viseletben, mint a hagyományos ... brrr


17,5/L/L

2014. febr. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én akartam, de nagyon kicsit, laza cuccokban. A barátnőm viszont mindig olyan tipikusról álmodozott... Végül meglett, de a legminimálisabban. A "papírról" lemondtunk mivel európaszerte erősödik a szélsőjobb, és nem tartottuk jó ötletnek rendszerbe iratni a másságunkat. Ceremónia meg azért nem volt, mert az ő családja nem túl toleráns, és szinte csak az én rokonságom lett volna ott. Így maradt a gyűrű és a fogadalomtétel :) Csak kettesben ;)
2014. febr. 9. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

hát... lehet, hogy hülyeség, de én most arról álmodozom, hogy legyen esküvőm, ami gyönyörű, fehér ruhákban, sok virág, koszorús lányok, ott van az egész család és mindenki boldog... és hogy a nagy szerelmemmel ott álljak, és ez a valaki egy lány lesz, az is biztos^^

L/14

2014. febr. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Sosem álmodoztam ilyesmiről. :) 23/L/L.
2014. febr. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Persze! Imádom a menyasszonyi ruhákat, a szalagavatón is keringőztem és elmondhatatlanul élveztem :D

Mondjuk ilyen nagy magyar lagziról nem álmodoztam, de egy szép esküvőről gyönyörű ruhában ahol a szeretteim meg a barátaim ott vannak nagyon sokszor :D

És én ezt meg is fogom valósítani, engem a kormány nem állít meg, még ha törvényesnek nem is fogják tekinteni ;)


20/L/L

2014. febr. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Én sem találkoztam még olyan leszbikussal, aki igen.


23/L

2014. febr. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!