Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igényes srácok! Nálatok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igényes srácok! Nálatok hogy fest a napi rutin a testetek karbantartását szolgáló tisztálkodás terén?

Figyelt kérdés
Hányszor zuhanyoztok/fürdötök naponta? Hány alkalommal mostok hajat (hetente), fogat (naponta)? A fogaitok fehérítettek? Jártok szoliba? Milyen gyakran és mely testrészeiteket szőrtelenítitek, és milyen módszerrel? Mit használtok a zuhanyozásnál/fürdésnél? (Szappan/tusfürdő/más). Mennyi ideig tart nektek egy ilyen művelet (tusolás/fürdés)? Milyen sorrendben mossátok meg az egyes testrészeiteket? Ki is elégítitek magatokat a zuhany alatt? Mennyiben változik pl. egy nyilvános hely esetén? (Edzőterem zuhanyzója, strand stb. ). Igénytelenek és idióták kíméljenek meg az egyszerűségüktől.

2014. febr. 9. 11:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/230 anonim ***** válasza:
94%
"Ki is elégítitek magatokat a zuhany alatt? " - ez a igényesség része????
2014. febr. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/230 anonim ***** válasza:
88%
Napi 1x zuhany kb. 8-10 perc, napi 2 fogmosas, szolit elvbol sosem mert kreol vagyok alapbol, heti 1 hajmosas eleg, ferfiassagomat + honaljamat borotvalom kb. 3-4 naponta, tusfurdoben axe vagy nivea vagy old spice, sosem verem ki zuhanyzaskor.
2014. febr. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/230 anonim válasza:
80%
Te homoszexuális beállítottságú vagy, ugye, kérdező?
2014. febr. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/230 anonim ***** válasza:
90%

Napi 1 zuhany,2 fogmosás,heti 1 hajmosás.

Nem járok szoliba,a napra bízom a munkát.Az ingyenes és valamivel egészségesebb.Nem szőrtelenítek,csak rövidre nyírom.Bőven elég a szappan tisztálkodáshoz.

Nem verem zuhany alatt.


De volt amikor kimentem Amerikába nyelvet tanulni,járni az országot.Ott volt,hogy egy hétig se fürödtem.Fogmosás akkor is meg volt a napi 2.

2014. febr. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/230 A kérdező kommentje:

Egyes válaszadó: Természetesen nem része az igényességnek, de valahogy kapcsolódnom kellett a szex témakörhöz:-). feltehetően (ha nem is a zuhany alatt de) a férfiak 99%-a csinálta már:-).


Kettes válaszadó: köszi a választ, ilyeneket várok még...

2014. febr. 9. 11:50
 6/230 anonim ***** válasza:
66%
csak arcszőrzetet borotválok, de azt napi kétszer is, a szoliba meg járjanak a páwák
2014. febr. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/230 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom, hogy "igényes" srác vagyok-e, de válaszolok.


- Napi 2szer fürdöm(este-reggel).

- Heti 4szer mosok hajat kb. (mert hamar korpásodik).

- Fogat fürdés után reggel és este mosok.

- Nem fehérítem a fogaimat(nem fehérek amúgy).

- Nem járok szoliba(nyáron napozom sokszor).

- Arcom, hónaljam szőrtelenítem meg az intim részt, ha van barátnőm.

- Tusfürdőt használok.

- 30 percig tart a tusolás és a hozzá tartozó összes művelet.

- Fentről lefelé szoktam haladni fürdésnél.

- Még sosem elégítettem ki magam a zuhany alatt.

- Nyilvános helyen nem szeretek tusolni, néha előfordul edzés után persze, akkor gyorsabb vagyok.

2014. febr. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/230 A kérdező kommentje:
Hármas válaszadó: Nem reprezentatív mintavétel szociológiai kiselőadáshoz.
2014. febr. 9. 11:53
 9/230 anonim válasza:
34%
Mondjuk a bölcsész se sokkal jobb, mint a "homie"....
2014. febr. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/230 A kérdező kommentje:
9: A szociológia határeset (sok benne a "nem bölcsész" módszer), amúgy jogra is járok.
2014. febr. 9. 11:59
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!