Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok olyan van ebben a kategóri...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok olyan van ebben a kategóriában, akinek életébe nem volt senkije, a párkapcsolatokról is csak neten tájékozódott (ismerek ilyeneket konkrétan). És ilyenek (is) osztják az észt. Ez normális? :D

Figyelt kérdés
2014. febr. 9. 22:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

"Most felsőbbrendűek, akinek már volt kapcsolatuk, ők már jobban tudnak ezért gondolkozni erről, vagy mi?"


Akinek 20 évesen még nem volt egyetlen egy kapcsolata sem, az nagyon sok mindenből kimaradhatott! Itt csak azokra gondolok, akik osztják az észt.

És igen. Kurv*ból lesz a legjobb feleség. Nem felsőbbrendű, egyszerűen tapasztaltabb és ezerszer jobban tud belegondolni egy olyan ember, akinek volt kapcsolata, hogy hogy működik a másik nem, mert testi és lelki szinten is sokkal mélyebb megértést tartalmaz egy párkapcsolat, mint egy haverság. De nem is értem, hogy hogy tehetsz fel ilyen kérdést. Aki még soha nem szerelt össze gépet, az kevésbé ért egy gép összerakásához, mint egy informatikus, aki ezerszer csinálta? Kb mintha ezt kérdeznéd, de ezer más példával el lehetne ezt játszani.

2014. febr. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
44%

9-es megjött már a Mamagésa?Ez a nagy baromság ,hogy a férfiak a Marsról a nők a Vénuszról jöttek,komolyan ezt akarod beadni?

A nők is ugyanolyan emberek,mint a férfiak.Szóval óriási nagy butaság azt állítani egy csöppet is másabbak lennének!

2014. febr. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

12-es.


Látod, neked még nem volt egyetlen nőd sem!

2014. febr. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Ilyen vagyok, és ha párkapcsolatos kérdéshez szólok hozzá, szerintem oda írhatom, hogy én mit hogy csinálnék, hogy képzelem el... tudom, hogy milyen vagyok. És mindig oda írom, hogy szerintem.

Mellesleg szoktam beszélgetni/lelkizni olyan lányokkal akikkel ez meg az volt gondja párkapcsolatoknál, elmondtam a véleményem meg minden és sose volt gond, Nekem ez ettől független megy.. valahogy beletudom élni magam és érdemeset hozzászólni.:D

Attól, hogy nem volt kapcsolatom még tudhatom, mi rossz és mi jó ha normális vagyok. Szerintem. :P

Na de mindegy, egy szóval: persze, normális. :) Legalább is szerintem nincs gond vele, tudom magamról, hogy rosszat nem mondanék, másról nem tudok nyilatkozni...

2014. febr. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

14-es vagyok

Szerk.: Igaz, osztani nem osztom, csak néha néha hozzászólok amihez úgy érzem tudok. Na, lehet van különbség.:D:D

2014. febr. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
IGAZA VAN A KÉRDEZŐNEK
2014. febr. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Noydra ***** válasza:

Nem 12es, krvára máshogy működnek.

De én konkrétan arra gondoltam, hogy sokan (mert tiszt. a kivételnek) megmagyarázzák, hogy ők tudják, hogyan kell csajozni, meg hogy mi kell a nőknek.

Érdekes, hogy pont nekik nem jön össze nem? :)

2014. febr. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

"Kurv*ból lesz a legjobb feleség."


Ezt azért megcáfolnám. Ne általánosítsunk, nem kell ahhoz ribinek lenni, hogy jó feleség legyen valaki. :)

2014. febr. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

17-es te hány csajt szedtél fel az életed során?

Akkor te se oszd az észt itt?Oke?

2014. febr. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
A ribizli és a nő nem egymás szinonimái?
2014. febr. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!