Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől alakul ki egy 10-14...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől alakul ki egy 10-14 éves lányban a vágy, hogy vonzódjon egy jóval idősebb fiúhoz vagy férfihez?

Figyelt kérdés

Ezek a lányok miért nem tartják pedofilnak az idősebb fiút, férfit és mit gondolnak magukról, nem gondolják, hogy valami baj van velük, hogy ilyen idősebb fiúkhoz, férfiakhoz vonzódnak?


Például hallottam olyat, hogy egy 11 éves lánynak bejött egy 23 éves fiú és nyomult rá fb-n meg szíveket küldözgetett neki és csókolózni is akart vele. Persze nem lett belőle semmit, a srác nem hülye, de csak egy kis szemléltetés, hogy vannak ilyen lányok is, nem csak fordítottan megy a dolog, ahogy soka hangoztatják, hogy mindig a férfi a kezdeményező, a hibás stb.


2014. febr. 27. 21:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem úgymond azért jöttek be ilyen kislánykoromban, mert még az álmodozós korszakomat éltem. És elképzeltem, hogy ha majd nõ leszek, akkor miféle férfival házasodnék össze mondjuk, ilyen gyerek plátói "szerelem". De ez bonyolult pszichológia, szerintem pl Freud ír ilyenekrõl. És persze a lányok akkor próbálnak nõiesebbek lenni, és sokan azt hiszik, hogy már olyan nagyok. Ezt az idõsebb férfinak kell látnia, hogy valójában csak gyerekek.
2014. febr. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Apakomplexusnak hívják ezt...

Vagy a másik a kemény rbi szindróma.

2014. febr. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Ennyi idősen én is min. 8 évvel idősebb férfiakra buktam, és megmondom őszintén, ez kicsit változott csak azóta. Most vagyok 24 éves, a párom 5 évvel idősebb nálam, és ez kb. nálam a minimum - most még :). Én azért vonzódtam idősebbekhez, mert a korosztályom nekem baromi éretlen volt... külsőre és viselkedésre is (nem tudom, nem voltam elájulva attól, hogy az volt a srácoknak a legkedvesebb időtöltésük, hogy tele félliteres üvegekkel meg rohadt almával dobálták egymást stb.). Az más kérdés, hogy azzal már 12-14 évesen is tisztában voltam, hogy értelmes 20+ férfi nem fog tinikkel kezdeni, így inkább kivártam, nem pedig nyomultam rájuk, mert ez így nagyon ciki.
2014. febr. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Utolsó jól írta...

ezen kívül ilyenkor próbálják ki a lányok a vonzerejüket (vajon nekem is van? És mekkora? stb).

2014. febr. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En 16 eves korom ot vagyok egyutt nalam 8 evvel idosebb sraccal most vagyok 19 es el nem tudnam massal kepzelni az eletem
2014. márc. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok, 8 évvel idősebb a barátom, másfél éve vagyunk együtt. Az korkülönbség oka ugyanaz amit előttem már leírtak: szörnyen éretlen a korosztályom... bár lehet hogy én vagyok túl komoly a korombeliekhez képest. Elég kiábrándító.
2014. márc. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!