Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mit jelent, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent, ha egy lány így zárja a beszélgetést?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel elkezdtünk levelezgetni, nem olyan régen tart a dolog, szóval még semmi "komolyabbról" nem beszéltünk, nem volt képcsere stb. Az egyik este az utolsó üzenetét úgy zárta, hogy "még beszélünk, ha akarod". Ez jelenthet valamit? Nem írtam neki ezzel kapcsolatban semmit, se igent, se nemet, bár természetesen szeretnék vele beszélgetni, de nem akarom, hogy úgy érezze, loholok utána, mint egy kiskutya, és hogy már lekenyerezett. Szóval véleményetek szerint ez utalhat-e valamire, és jól tettem-e, hogy nem írtam pl. azt, hogy "persze, szívesen beszélgetnék veled"? Köszi a válaszokat.

2014. márc. 1. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is szoktam hasonlókat írni :D De csak azért, hogy halljam azt a bizonyos mondatot, amit leírtál. Ettől még nem loholsz utána. Szerintem.
2014. márc. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én azt vettem észre, hogy ha ezt leírom, akkor ez nem túl jó pont, mert szerintem úgy veszik, hogy "na, rögtön elkezd kötődni, meg minden", ráadásul ha ilyesmit írtam, akkor soha nem kaptam válaszként azt, hogy "én is szívesem beszélgetek veled", vagy valami hasonló.
2014. márc. 1. 21:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti altb h szeret veled beszelni csak ez olyan utalas vagyis inkabb ilyen rejtett kerdes h te is szeret e vele :) legalabbis nalam ezt jelentene :D
2014. márc. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!