Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy ha valaki nem éli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy ha valaki nem éli ki magát fiatalon, annak késöbb következményei lesznek?

Figyelt kérdés

Igaz, még csak 20 vagyok, de sose voltam az a bulizós típus. Mostanában is inkább bent ülök és olvasok vagy nyelveket tanulok (hobbiból suli mellett), ahelyett, hogy részegre innám magam a többiekkel.

Egy kultúrált beülünk valahová és elbeszélgetünk tök jó lenne, talán még egy kis sör is belefér a hangulat kedvéért (bár nem favorizálom az alkoholt), de itt egyetemen nem lehet.

A csajok közt az a menö, kit hányan dugtak meg a héten. Párkapcsolatban élek, egészséges a szexuális életem.

Mégis a csoporttársaim állandóan szivatnak, hogy hülye antiszoc vagyok, amiért nem élem ki magam.


20l


2014. márc. 7. 18:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
majd ki éled magad a párod mellett
2014. márc. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem kell a "csorda" részévé válnod..

Azért mert néhányan mit tartanak menőnek, az attól még nem biztos hogy menő, max csak ők érzik annak.

2014. márc. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez akkor lehet igaz, ha valaki külső hatásra kénytelen lemondani a vadulásról, bulizásról, pl mert szigorúak a szülei. Ha sose érezted úgy hogy neked erre van szükséged, ez később se lesz nagyon máshogy.
2014. márc. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Ahol megállt az idő ***** válasza:

Nem lesz semmilyen következménye.

Jól teszed,hogy nem mész a többiek után.:)

2014. márc. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

20 évesen még én is azt hittem. De ahogy teltek múltak az évek, még azokat a dolgokat is elhagytam, amiket korábban csináltam. Nem lesznek később következményei, te is introvertáltabb ember vagy.


Akiket a kocsmákban és bulikban látsz, na ők az extrovertáltabbak. Nekik szükségük van a társaságra, ők úgy pihenik ki magukat.

2014. márc. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Így,hogy van párod semmi gond nincsen.Vele úgyis tudsz mindent csinálni amit szeretnél...

Meg hát nő vagy,szóval a legkevesebb aggódás se legyen benned,úgyis válogathatsz a srácok közül tonnaszámra,ha esetleg a későbbiekben szükséged lenne rá...

2014. márc. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez a kiélés dolog a megalománia és fogyasztói trs. hatása csak. Minél többet, még...még gyorsan, mert aztán kifutunk az időből. De ha szabad ember vagy, rájössz, semmit nem kell, csak lehet. Nem űz a tatár, minden ember megdöglik (Chuck Norrison kívül). (:
2014. márc. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én szerintem ez nettó hülyeség, és csak azok hajtogatják ezt a carpe diem kiélést dolgok, akik eleve fogékonyabbak a partnerváltogatásra, a felelőtlen szexuális örömökre, vagy szimplán manipulációra játszanak az emberi kapcsolataikban, hódításokra.

Érted én 25 éves férfiként sohasem vágytam felelőtlen, alkalmi, hülyítéses hódításokra, kefélésekre. Egyrészt azért, mert elég sok nemi baj van, amit nem óhajtok elkapni, kettő, mert érzelmes srác vagyok és szeretem partnerként kezelni a barátnőmet, három, mert alapvetően az emberi kapcsolataimban önmagam vagyok és nem játszok szerepeket. Sosem tudtam komolytalan módon, a "mának" ismerkedni.

Azok a lányok pedig, akik carpe diem módon sok pasival megfektették magukat, mindegy számomra mivel érvelnek, nem lesznek a barátnőim. Számtalan lányt kiszórtam így, de számomra sajnos nem hordoznak értéket. Egyszerűen így érzek, nem fogom oda betenni a farkam, ahol előttem már annyian jártak. Egyszerűen demotiváló. Meg érted, ha könnyen kapták meg, könnyen is csapják le a kezedről. meghagyom őket azoknak a férfiaknak, akik inkább alkalmi kapcsolatokat keresnek, hozzájuk jobban illenek, mint az én érzelmesebb típusomhoz.

2014. márc. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A kiélést sokan félreértelmezik, nem feltétlenül csak azt jelenti, hogy minden héten leiszod magad vagy kalandokba keveredsz. Én ezalat azt értem, hogy ilyenkor jó kötöttségek, felelősség nélkül (mint család, gyerek) utazgatni, eljárni spontán ide-oda, vagy csak úgy hétvégén elmenni valamerre egyedül, barátokkal vagy a pároddal. Ilyenkor láss világot, ilyenkor tapasztalj meg mindent amit szeretnél. Nekem ilyenkor még nem volt barátom, fesztiválokon különböző kis kalandokba keveredtem, amit soha sem bántam meg és nagyon jóérzéssel tölt el, ha visszagondolok. Nekem ez a felelősség nélküli élet, utazgatás, fesztiválozgatás és pasizgatás kellett ahhoz, hogy később meg tudjak állapodni, és úgy tudjak visszanézni, hogy tartalmas, szép fiatal éveim voltak. De mindenki más típus, nem mindenkinek van erre szüksége.
2014. márc. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék, igénylem a társaságot, csak a féktelen bulizást nem.

A múltkor az egyik barátnömmel beültünk ebédelni, elbeszélgettünk, tök jó volt. Ha a párommal vagyok, szintúgy el szoktunk menni étterembe, moziba, vagy csak úgy sétálni. Néha elrángatom vásárolgatni. :P

Továbbá utazni is szeretek még, a nyelvtanulós hobbi hátterében is ez áll.

2014. márc. 7. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!