Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úristen. Miért nézeget egy lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úristen. Miért nézeget egy lány?

Figyelt kérdés

Osztálytársam.Régen tetszett,megtudta,visszautasított.(bár az egy elég cikis helyzet volt).Ennyiben maradtunk.

Idén udvarolt neki valaki pár hónapig,de most azzal is történt valami mert eltűnt teljesen.(pedig már le is smárolta egyszer)


Mióta ez a fiú nincs,észrevettem hogy engem nézeget nagyon sokszor.

Ha felé nézek akkor sanszos hogy összeakad a tekintetünk. Kicsit felébresztette a régi vonzalmamat.

Szerintetek ezb jelenthet valamit vagy ne is reménykedjek ezek után?

Kösz


2014. márc. 15. 09:12
 1/6 anonim ***** válasza:
16 év alatt bármi lehet. Igazából felette is.
2014. márc. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagy jelent,vagy nem.Kérdezd meg.
2014. márc. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én pedig azt mondom, legyen benned tartás! Egyszer próbálkoztál és kikosarazott. Ezentúl akárhogy néz, ha nem ő kezdeményez, még csak rá se nézz! Igenis Ő tegye meg az első lépést és ne add be a derekad könnyen!
2014. márc. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 xDeviantx ***** válasza:

én nem értek ezzel egyet. ha nagyon tetszik valaki, akkor érte mindenképpen érdemes harcolni. a legtöbb lány egyáltalán nem szeret kezdeményezni, viszont szeretik ha egy srác határozott és udvarol nekik.


aki csak vár, hogy a lány megtegye az első lépést azt kockáztatja, hogy egy másik srác megteszi azt helyette.


persze ha úgy tűnik, hogy nem gondolta meg magát, és nem nyit feléd, akkor szerintem sincs értelme erőltetni.

2014. márc. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előző: Talán igazad is lehetne, de itt a helyzet az, hogy a lány már egyszer visszautasította. Ezért írtam azt, amit.
2014. márc. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 xDeviantx ***** válasza:
jah, de a lányok sokszor elég határozatlanok. ugye nem egyszer maguk sem tudják mit akarnak (mondjuk mi se nagyon, tisztelet a kivételnek :)). na meg nem úgy tűnt a leírásból, hogy annyira megerőltette magát, de persze a részletekkel nem vagyunk tisztában.
2014. márc. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!