Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gusztustalan?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gusztustalan? (rövid kérdés hosszú magyarázat)

Figyelt kérdés

már 6 hónapja van fogszabályzóm,nagyon fehérek a fogaim és egyik sem lyukas sima fém fogszabályzóm van.mondták már hogy nem gáz de azt is mondták hogy igen ..most nem tudom kinek higgyek.az is frusztrál hogy még nem volt barátom és nem tudom hogy a fogszabályzó taszítja-e a fiúkat

15/L



2014. márc. 16. 20:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

nekem is fogszabályzóm van és mindenki azt mondja hogy tök jó meg hogy nem gáz. a barátnőmnek is elég furák a fogai és most már ő is szeretne :) divatot teremtettem ;)

amúgy az osztályomban volt egy csaj akinek addig volt pasija amíg fogszabályzós volt...

na mindegy.

nekem nincs fiúm de nem a fogszabályzó miatt hanem úgy egyébként nem tudom miért, pedig állítólag szép vagyok. na mindegy. :) 17/L

2014. márc. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Költőnő? ***** válasza:
bizony, orvosa válogatja, de 200.000 a minimum.
2014. márc. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem is volt fogszabályzóm, fém volt, nekem nem mondta senki, hogy ronda lenne. Amúgy sztem a fém jobb, mint az átlátszó, ha kívül van, mert az átlátszó is látszik és fura, a fém legalább bevállalós, nem úgy tesz, mintha nem lenne :D. És nyugi, ha amúgy szerethető és aranyos vagy, lesz barátod fogszabályzóval is.
2014. márc. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
szerintem is szexi az.
2014. márc. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én is ismertem fogszabályzós lányt, akinek asszem barátja is volt, és akkor azt mondta, hogy ne aggódjak emiatt (mert később nekem is lett beragasztott fajta). Nem aggódtam, de még közelében nem voltam semmilyen barátnőnek úgy 14-15-16? évesen. Aztán leváltottunk újra kivehetősre, aminél abbahagytam a fogorvoshoz járást és a hordást (bár talán nem kellett volna még, nem lett 100%-osan tökéletes, de az talán nem is lehetséges).
2014. júl. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!