Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van a közeletekben olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van a közeletekben olyan lány, aki mindenféle tulajdonságai alapján "barátnőnek való", mégis már évek óta egyedül van akarata ellenére?

Figyelt kérdés
2014. márc. 22. 12:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Nincs.

21N

2014. márc. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
van
2014. márc. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy "barátnőnek való", minden ember számára, minden egyes kapcsolatban mások az igények, mások a feltételek, és aki az egyikben barátnőnek valónak mondható, az egy másik kapcsolatban, valaki másnak már nem biztos, hogy az.
2014. márc. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, én! :)
2014. márc. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nincs.

Akit barátnőnek valónak gondolok mindegyiknek hosszútávú kapcsolata van már, és 2 kapcsolat között se sok idő telt el, max pár hét

2014. márc. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nincs. olyat ismerek aki direkt nem akar magának és azért van egyedül
2014. márc. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs. A tényleg értékes normális nők fél perc alatt elkelnek.
2014. márc. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nincs!

26F

2014. márc. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Van, de ő(k) szerintem direkt nem akarnak. Egyik csajnak még soha nem volt komolyabb kapcsolata. Soha nem láttam senkivel pedig szép is meg tökjó arc szerintem :) 18 éves. A másik lánynak volt két kapcsolata, mindegyik 1,5-2 évig tartott. Kb. fél éve szakított utoljára és azóta nincs is itthon, Ausztriában dolgozik. Vele is jól el szoktunk beszélgetni meg értelmes is. Szerintem neki meg idő kell most ezek után.


24/F

2014. ápr. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!