Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítség, állandóan FELÁLL a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, állandóan FELÁLL a mellbimbóm! Nagyon zavar, mert kínos és kellemetlen, takargatnom kell az emberek előtt!?

Figyelt kérdés

A melltartóm nem takarja el, mert nem azokat a vastag anyagból készülteket hordom, mivel elég nagy a mellem és azokból nem találok magamra valót.


Ezért könnyebb anyagból veszek, de minden melltartóban ez a gond. Már a munkahelyemen is mindig takargatnom kell a mellem, meg húzogatom a felsőmet, nagyon kellemetlen. :(


Miért van ez és mit lehetne ellene tenni?

Az is érdekes, hogy az egyik mellemen mindig erőteljesebben áll fel a mellbimbóm, a másik mellemen csak kicsit, nem vészes.


Tanácsok? :(



2014. márc. 24. 22:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
27%
mellbimbó tapasz, de a sima ragtapasz is megteszi csórikámnak.
2014. márc. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

11#

Jó nagy bunkó vagy.

2014. márc. 24. 22:55
 13/17 anonim ***** válasza:
30%

Gyere el hozzánk dolgozni, és hagyd, hogy kikezdjek veled! :-)

Szerintem a nőket nem érdekli. A férfiak meg tutira örülnek neki. Engem csak az zavarna, ha nem engednéd, hogy hozzá nyúljak. Szerintem ezt nem kellene kellemetlenek érezned, azzal, hogy a felsődet húzogatod, csak magadra vonod a férfiak figyelmét. Az én tanácsom az, hogy légy rá büszke, vagy legalábbis ne gyötörd magad miatta!

36F

2014. márc. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem (főleg ismeretlenül) senki sem érdemli, meg, hogy bunkók legyünk velük! Beszólni - szerintem - lehet, sőt néha kell is, de azért megalázni valakit, mart nem tud valamit, hát nem "szép" dolog.
2014. márc. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

szerintem egyáltalán nem ciki.


15-20 éve nem volt ilyen melltartóhordási divat, csak az hordta, akinek tényleg tartani kell, mert nagy a melle.

ennek megfelelően sokszor látott az emberfia pólón át kiemelkedő bimbókat. nem ciki. mint pl. az sem ciki, ha valakinek jó lába van és ahhoz rövid szoknyát vesz fel.


de ha annak érzed, akkor vegyél szoptatós anyáknak szóló melltartóbetétet, ami arra szolgál, hogy a szivárgó tejet felszívja.

2014. márc. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
71%

A legszebb látvány, amivel csak találkozhat az emberfia!

Kollégák nem szoktak körülötted rajzani?


Bár munkahelyen tényleg nem a legjobb... vegyél fel valamit fölé, vagy pedig tényleg a tapasz a megoldás, de azt teheted a fehérneműdre is.


Egy képet is feltehetnél róla, hogy lássuk a probléma nagyságát :-()

2014. márc. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Huuu. Hát ez nem ciki. Kimondottan szexi ha látszik.
2014. máj. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!