Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú nem feltétlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú nem feltétlen kezdeményez nálam, én léphetek felé, nem lennék túl nyomulós?

Figyelt kérdés

19L


Sok fiú van, aki nem mer felém lépni, mert hogy félnek tőlem, szép lány vagyok, és biztos van barátom. Meg azt gondolják, nálam biztos nem lenne esélyük (nekem ezt mondják).

Viszont ha megtetszik egy fiú, nem akarok tétlenül várakozni, hogy majd talán rám talál a szőke herceg. Nektek nem rombolná ez a büszkeségeteket fiúk? Örülnétek neki?


2014. márc. 25. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:

A legnagyobb hiba, hogy úgy viselkedsz, mintha nem is érdekelne. Ettől nem leszel menő. Így ő sem fog észrevenni.


Mi történik, ha te léped meg az első lépést? Ha a fiúnak nem kell a kapcsolat, kihátrál, ha benne lenne, csak félénk volt, megjön a kedve és rájön, hogy van esélye, elindul a kapcsolat.

2014. márc. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ma már az kezdeményez akinek megtetszik a másik..


Büszkeséget? Szerintem egyáltalán nem büszkeség kérdése :)


ha egy lánynak megtetszik egy fiú és lép akkor ő aranyos

ha egy férfinak megtetszik egy nő és lép akkor ő férfias

2014. márc. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem semmi gond ha jelzed felé, sőt még elvárható is. Régen is volt ám, hogy a lányok a tudtára adták a fiúknak.


Szóval hajrá :)

2014. márc. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan jelezz nekik, ma már a nők teljesen egyenjogúak mindenben.
2014. márc. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tele van az egyedül állók klubbja büszke emberekkel, akik sose kezdeményeztek.
2014. márc. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Örülnénk neki igen.

Go Go Go..

2014. márc. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!