Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lánynak szép arca van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lánynak szép arca van, vékony, csinos alakja, de kisebb mellei, ugyanúgy lehet még nálatok (külsőleg) esélye, fiúk?

Figyelt kérdés
2014. márc. 27. 10:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nálam például úgy nagyobb esélye is van (külsőleg). És ezzel nem vagyok egyedül.
2014. márc. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

De ilyenkor mit vár a kedves kérdező?

Önmegerősítést?

Önbizalom növelést vadidegenektől?


Inkább a személyiségetekre és az egyéniségetekre kéne koncentrálni, mert az gázabb mint a lapos hátsó vagy mellkas....

2014. márc. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A melled mérete a világon maximum egy embert zavar: téged.
2014. márc. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Nem feltétlenül a test a lényeg, hanem a szív! az én kedvesem se modellméretű, de nem cserélném el senki másra!
2014. márc. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hogyne.


Egyébként ahogy látom a kis melles kérdésekből már több van, mint a farokméretesekből. Nem hittem, hogy megélem ezt a napot:D

2014. márc. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha szép arcod van akkor miért aggódsz? Az a fontos ha a külsőt nézzük.
2014. márc. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
és a feneked milyen? :)
2014. márc. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem meg, mert épp tegnap beszélgettem egy fiúval, aki azt mondta, hogy ha nincs nagy melle az adott lánynak, akkor tőle lehet bármilyen külsőleg-belsőleg, nem jön össze vele, mert neki a nagy mell a gyenge pontja, és a nagymellű nők a zsánerei.
2014. márc. 27. 11:43
 9/12 A kérdező kommentje:
kicsit szélesebb csípőm van, a fenekem inkább kerek
2014. márc. 27. 11:44
 10/12 anonim ***** válasza:

nyami :$


na látod, nekem meg a fenék a gyengém

[link]


mellből mindenféle tetszik

2014. márc. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!