Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mitől nő a nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mitől nő a nő?

Figyelt kérdés
Mitől nő a nő? Ezt a házit kaptam a pszichológusomtól, mert nem tudom megélni a női mivoltomat. Tudnátok segíteni? Köszönöm a válaszokat!

2014. ápr. 9. 19:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha volt má vagy 2 fa sz a pics á jába.
2014. ápr. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%
A nő a körítés a *ina körül. :D
2014. ápr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a pszichológusod azt szeretné, ha ezt a saját véleményed alapján írnád le... nyilván az számít, te mit értesz nőiség alatt, szerinted mitől nő a nő. Ezzel lehet mit kezdeni a terápiában, mások véleményével nem igazán.
2014. ápr. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én biztos, hogy szétcsúsztatnám azt a szihómókust. :)
2014. ápr. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én még vissza is kérdeztem, hogy ezt honnan tudjam, és azt mondta, hogy kérdezzek meg másokat. Úgy érzem, hogy nem fogok minden választ megtartani :D
2014. ápr. 9. 19:52
 6/14 Noydra ***** válasza:
Attól, hogy nem férfi.
2014. ápr. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szerintem egy nő a viselkedése miatt, kinézete miatt, jelleme miatt nő :)


F/18

2014. ápr. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én a sok tejtől nőttem nagyra.
2014. ápr. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A nő attól nő, hogy be képes fogadni, el képes fogadni, feldolgozni és sokszorosan visszaadni a férfinak a férfitől érkező érzelmeket, szeretetet, szerelmet. A nő attól nő, hogy lelke finomságával még inkább erősíti a férfit, akinek mint egy darab kenyérre, szüksége van erre a bársonyos erőre, melyet a nőtől kap vissza többszörösen átalakítva, megérlelve. :) A nő az élet egyik forrása a férfi mellett. Érzelmi tekintetben is lehet társ, barát, anya, akár csak fizikai kontextusban. A nő fel meri vállalni azt, hogy ő is ember, és nem csak mint női szerepben tetszeleg a férfinek, hanem mint ember is jelen van az élet körforgásában.
2014. ápr. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
a puncijától :)
2014. ápr. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!