Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kecskeméten leszbikus?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kecskeméten leszbikus?

Figyelt kérdés
14 vagyok és mivel Kecskeméten nincsen meleg bár, gondoltam itt próbálnék valakit keresni, aki beszélgetne velem. :) még nem ott lakom, de pár hónap és ott fogok élni. Egyenlőre csak beszélgetni, mielőtt valaki félreértene. Írjatok légyszi :))

2014. ápr. 12. 21:02
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
elfelejtettem, hogy közel Kecskeméthez is oké persze.:D
2014. ápr. 12. 21:06
 2/11 anonim ***** válasza:
na most a lezbi az aki a lányokat szereti. meleg bárba meg nem a pasik járnak vagy én tudom rosszul?:D
2014. ápr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kecskeméthez közel lakom, szeretnék ismerkedni akár csak barátként, találkozni pedig minél hamarabb. A gond, hogy 23 éves, azaz tőled jóval idősebb, valamint a lányokat szerető férfi vagyok.
2014. ápr. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Kedves 2. "...Az utóbbi években a meleg szót tágabb értelemben is használják, beleértve a leszbikusokat („meleg nők”..." részlet wikipédiáról, és egyébként is leszbi nem lezbi :)

Kedves 3. mint írtam, pár hónap múlva kerülök csak oda :)

2014. ápr. 12. 23:09
 5/11 anonim ***** válasza:
Én meg pár hónap múlva szeretnék már innen el, Pestre, hátha ott több lehetőségem lesz munkát szerezni és ismerkedni. Ahogy én ismerem magam, hónapok múlva is Kecskemét közelében fogok lakni, úgyhogy amikor aktuális lesz, írj rám, ha gondolod. :)
2014. ápr. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vagyok, de tényleg csak beszélgetni, ismerkedni :) 19/L
2014. ápr. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, csak kihagytam, hogy azért írtam, hogy csak beszélgetni meg ilyesmi, mert idősebb vagyok kicsit :) Azért írj ám, ha van kedved ;)
2014. ápr. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#6-7 - Férfival is ismerkednél? Barátként? Írj, ha igen. :) #3,5.
2014. ápr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Pedomaci befigyel... Leszbi a csaj és csak 14, mit akarsz tőle 23 éves férfiként?
2014. ápr. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Maradjál csendben, utóbb már nem is neki írtam!
2014. ápr. 16. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!