Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Ha van valaki, akivel eltudnál képzelni egy kapcsolatot (akár már szerelmesek is vagytok), de nyomós okok miatt nem lehettek együtt, tudnátok csak baráti szinten folytatni tovább, vagy ilyenkor jobb lemondani a másikról, és nem beszélgetni?

Köszönöm a normális válaszokat.


2014. ápr. 13. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne mondj le róla
2014. ápr. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jobb nem beszélni. Hosszú távon jobb mind kettőtöknek. Kevésbé sérülhettek. Saját vélemény. Őszintén sajnálom, bármi is történt. :( 17/f
2014. ápr. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 Köszönöm, kedves vagy.
2014. ápr. 13. 20:51
 4/6 anonim válasza:

Majdnem ugyanebben a cipőben járok én is. 2 éve próbálok hozzászokni a gondolathoz, hogy csak barátok maradjunk!!!

Éppen tegnap döbbentem rá teljesen, hogy nem lesz több.

Annyira szeretem, hogy szerintem nem fogom többet keresni, mert 2 éve szenvedek. Amúgy sajnálom, mert tudom, hogy milyen rossz! :/

2014. ápr. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 grrr1 válasza:
Szerintem érdemes megpróbálni barátként, de akkor le kell tisztázni elötte. Azért megér egy próbát.
2014. ápr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 grrr1 válasza:
Nem árulnád el mi az a nyomós ok ami miatt nem tudtok együtt lenni?
2014. ápr. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!