Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Karácsonyi ajándék, megvehetem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsonyi ajándék, megvehetem neki vagy inkább mást kéne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lassan itt a karácsony és én szeretném meglepni a barátnőm! Pár Héttel ezelött pont itt láttam egy nagyon jó ötletet ajándéknak és úgy gondoltam hogy én is meglepem vele a barátnőm! Az ötlet az volt hogy 11szál vörös rózsa , a 11. szál mű rózsa és egy olyan üdvözlő kártyával amin az áll hogy : "Addig foglak szeretni míg az utolsó szál rózsa el nem hervad". Nekem nagyon tetszik ez az ötlet és biztos ő is és minden lány örülne neki! Egészen máig biztos voltam benne hogy ezt fogom venni neki + egy plüsst mert panaszkodott hogy nicns tőlem neki plüsse! Viszont ma beszélgettem ismerősökkel és ők azt mondták hogy ilyet nem vennének mert virágot nem szokás karácsonykor venni! Igazából az érdekelne hogy mi a véleményetek erről? Megvehetem neki vagy inkább hagyjam? ÉS ha úgy gondoljátok hogy inkább ezt hagynom kéne akkor örülnék ha írnátok pár hasonlóan jópofa ajándékot :) Főleg a hölgyek véleménye érdekelne , de természetesen mindenki válasza/véleménye érdekel! Köszönöm! 19/F


2009. dec. 21. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

hátigen, karácsonyra virágot inkább ne. ez akkor nagyon jó ajándék, ha éppen évfordulótok van. de karácsonyra nemigazán sztem.

ötletet nemtudok adni h mitvegyél neki, én ebben nemvagyok jó:D

24L

2009. dec. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia ez inkább valentin napra ez szuper ajándék lenne akkor az biztos .
2009. dec. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én detto ugyanezt kaptam a 18. születésnapomra (ezek szerint nem egyedi ötlet volt, ami azért most így hirtelen nem esett annyira jól :D), csak 18 szál rózsa volt, és ebből egy mű.

Na, mindegy... Viszont szerintem is tartogasd ezt az ötletet inkább valentin napra, vagy szülinapra.

Karácsonyra vegyél valami finom illatú gyertyát, parfümöt, gyertyatartót, fürdősót, vannak ilyen különleges szappanok (pl. a Lush boltokban...igaz, ez nem olyan olcsó mulatság).

19/L

2009. dec. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
én örülnék neki ,akkor is ha karácsonyra kapnám :]
2009. dec. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A plüsshöz annyit, hogy van ilyen csináld-magad mackó, Bpen a westendben, aminek szive is van:) Nem reklámozni akarom, eléggé drága is, de az én barátnőm imádja azt a macit.

A virágban szerintem semmi gáz nincs, attól még hogy nem szokás.

2009. dec. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hmm Csináld magad mackó ? Az milyen ? sosem halottam még ilyenről, köszönöm egyébként :)
2009. dec. 21. 14:05
 7/7 anonim válasza:
Szerintem elég a plüss!! :))
2012. nov. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!