Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (leszbikus kérdés)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (leszbikus kérdés) többi lent

Figyelt kérdés

Az egyik osztálytársamnak elmondtam pár hónappal ezelőtt,hogy szerelmes vagyok belé.Minden órán őt néztem.Normálisan fogadta,de nem változott semmi.Elvoltunk elhülyéskedtünk,ott is aludt nálam többször,hetente jártunk bulizni stb...Ő neki tetszett egy fiú és szinte mindig mondogatta,és ez nekem nem esett jól sőt...Közben nekem is megtetszett egy lány.Viszont még az oszitársamba voltam belezúgva.Én is beszéltem arról a lányról előtte.És teljesen féltékeny volt.Mikor már nem néztem órákon,észrevettem,hogy minden órán figyel.Tök kedves dolgokat mond rólam mindig.Akkor bizonyosodtam meg róla,mikor irodalom órán néztünk romantikus filmet.És a szabad szerelemről volt szó.Közben meg néztem azzal a lánnyal a beszélgetésemet aki tetszett.EZt észrevette a Nóra(a szerelmem).És teljesen megváltozott.Elkezdte rágni a körmét,elvörösödött,flegma lett és elkezdett idegeskedni.Még könnyezett is.Még akkor sem hittem el hogy az lehet a baja.Egyik nap elsőként mentem be a suliba,hogy megnézzem a füzetét.Lapozgatás közben rábukkantam egy törött szívre amelyben kettő N betü volt(mivel Niki a nevem).Meg le volt írva a nevem,szívecskébe rakta többször is.Annak a fiú neve is le volt irva,de az enyém nagyobb szivecskébe volt rakva.Mikor mérték a vérnyomását,közben átöleltem és gyorsan kezdett csipogni a mérő.Még ezer okot feltudnék sorolni.Szerintem többet érez irántam barátságnál(vagy érzett).De mivel mindketten lányok vagyunk,ezért szerintem nem akar semmit vagyis vissza tartsa valami.Hiszen neki új.A társadalom se fogadja el az ilyen dolgokat.Bántja a dolog meg fáj neki,és gyakran elgondolkodik rajta.Zavarja...És nem tesz semmit.Ezért szeretném megkérdezni,hogy ilyenkor mit kéne tennem???? :/

(16/L)



2014. ápr. 22. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia irj ram:) 16/l leszbi vagyok en is :3
2014. ápr. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Beszélges el eröl vele ... jot fog tenni neki egy kiados beszélgetês :)
2014. ápr. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát igen.De nagyon nehéz...Vagy nem is tudom,hogy honnan kezdjem vagy hogy,hogy tegyem :/
2014. ápr. 22. 22:32
 4/8 anonim ***** válasza:

Most mondjam azt, hogy keress egy srácot? :D


De am meg elhívhatod valami "ártatlan" programra, akár tanulásra, ahol elbeszélgethettek.

2014. ápr. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Először is, ha lehet olyankor mikor megint nálad alszik, este mikor már kettesben vagytok.

valahogy úgy kezd, hogy "tudod, hogy mit érzek irántad. láttam a füzetedet, és azt is észrevettem, hogy féltékeny vagy az xy-ra. látom rajtad, hogy te is akarsz tőlem valamit, többet, mint barátságot, csak nem értem, ezt miért nem beszélted meg velem. ha félsz a kirekesztettségtől, vagy bármi más bajod van, elmondhatod."

Nem árt ha mindeközben közel hajolsz hozzá, megfogod a kezéd és mindvégig a szemébe nézel ;)

Ha szerencséd van még a csók is összejöhet. Csak könyörgöm ne a nyelveddel kezd! Már boccs de a mai fiatalságban számomra ez kiábrándító és antiromantikus (tudom, hisz énis csak 22 vagyok...) Kezdetnek megteszi a szájrapuszi is :)

2014. ápr. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk a füzetkutatást nem említeném meg, engem kicsit megijesztene akárki mondaná, hogy átnézte a füzeteimet. :D
2014. ápr. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szia xd hát mivel én már ismerem a sztoridat és már ezt nagyon rengetegszer átbeszéltük, látom rajtad, hogy nem vagy képes feladni.


De azt mondom h ne is tedd. Úgy se fogod, szóval miért ne lehetne sikered... :)

Küzdj egy kicsit és meglásd a siker kapuján belépsz.


Ha nem tesz semmit, az azért van, mert kezdő, de te is tudod hogy hogy megy ez, még nem fogadta el magát. Ismertesd meg vele ezt a fajta világot *h csajok jönnek be* és nevessetek sokat rajta, hiszen jó dolog. Ha miután elfogadja magát, merni fog lépni, hiszen ha jól emlékszem ő nem valami félénk csaj. Bocsi, h itt írok, de hát ha így jobban hat:3 Kitartást:P

2014. ápr. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Azért van a kicsi szánk és a kicsi hátsónk,hogy leüljünk és megbeszéljük a problémáinkat egymással.:)
2014. ápr. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!