Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha még soha nem tetszettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még soha nem tetszettem egy lánynak sem akkor valószínűleg ronda vagyok?

Figyelt kérdés
Nem nézett még meg soha egy lány sem, nem kezdeményezett, és senkitől nem hallottam még olyasmit vissza, hogy bejöttem volna valakinek.
2014. ápr. 30. 14:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Képet kérünk.
2014. ápr. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem, lehet csak hozzád nem jutott el az infó
2014. ápr. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1, képet nem szívesen mutaték.

#2, igazad lehet, de mivel nem hallottam még ilyesmit, felmerült bennem a kérdés.

2014. ápr. 30. 14:57
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor honnan tudjuk megállapítani hogy ronda vagy?
2014. ápr. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a nők a férfiakra buknak, de a valóban FÉRFIAKra. Ez az okoskodás pedig egy női karaktert takar.

"Nem nézett még meg soha egy lány sem, nem kezdeményezett, és senkitől nem hallottam még olyasmit vissza, hogy bejöttem volna valakinek."

Azt várod a nőktől, hogy megnézzenek, kezdeményezzenek...

Elárulom, elvileg férfi vagy! Cselekedj a szerint!

Vagy álmodozhatsz erről a világról: https://www.youtube.com/watch?v=4b5Ld2j3VQY

2014. ápr. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
senki nem kezdeméynezett??? rózsát is mi vigyünk? és mi kisérjünk haza a randi végén??? Én tudom hogy manapság azért már a nök is kezdeményeznek de azért a legtöbbünk még mindig ugy gondoljuk ez igenis a pasi dolga. Ne a csodát várd hanem tegyél érte...
2014. ápr. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez nem kérdés. Ronda vagy. Ez van, törődj bele.
2014. ápr. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%
Én valóban ronda vagyok... Annyira ronda vagyok, hogy képküldés után a lányok nem írnak vissza....… 17/F
2014. ápr. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8, küldtél itt GYK-n lányoknak képet és vissza sem írtak?
2014. ápr. 30. 18:40
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen küldtem, de nem írt a lány vissza pedig ő kérte, hogy küldjek neki képet itt GYIK-en.. Már eltelt azóta 2 - nap is amióta a képemet elküldtem. :(
2014. ápr. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!