Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Push up...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a Push up melltartóról?

Figyelt kérdés
Fiúk ti mit szólnátok hozzá ha a barátnőtökről kiderülne hogy ,push up melltartót hord.Csalódnátok?

2014. máj. 2. 18:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne barátnőm, a mellmérete lenne az utolsó, ami érdekel. De lehet velem van a baj. :c Remélem segíthettem. 17/f
2014. máj. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szép szép amikor fent van.De amikor leveszik jön a csalódás.
2014. máj. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szánalmas.
2014. máj. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
háhá szerintem csalás (nem tagadom nekem is van olyan melltartóm) legfeljebb csak annyi hogy amikor eljutottok odáig a fiúval akkor lehet meglepődik hogy ne is olyan nagy mint ahogy gondolta....de szerintem amúgy nincs gond vele de csak addig amíg több a mell benne mintt a szivacs aha fordítva vannak az arányok az már nem jó.ha így érzed jól magad akkor hord ezt:)
2014. máj. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ez az első csalódásom lenne és azt sem mondanám, h nem lennék képes túlélni.
2014. máj. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki válaszát
2014. máj. 2. 18:53
 7/12 anonim ***** válasza:
56%

Én nem szeretem. Amikor felveszem jól érzem magam benne meg minden, de amikor meg lekerül sírni tudnék minden egyes alkalommal. Jön a kiábrándító valóság, hogy kicsik a melleim. Tudom nem minden pasi szereti a nagy melleket, de nekem magam miatt nem tetszenek.. Nem érdekel mások véleménye.


19/L

2014. máj. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én lány ként írok. Ha egy pasinak csak a nagy cici kell, akkor nincs értelme vele lenni. Szerintem amig, ahogy azt előttem is mondták, nem több a szivacs mint a mell addig nem gond. Egyszerűen vannak olyan fölsők amikhez a kisebb mellűek jobb ha vesznek, másképp nem áll annyira jól. A tapasztalatom pedig az, hogy mire lekerül a pasit nem érdekli mekkora is, ismétlem, hacsak nem annyira pushup-os hogy a nélkül már szinte nem is létezik mell.
2014. máj. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szörnyűek, nagyon kiábrándító tud lenni.

f24

2014. máj. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem zavar.
2014. máj. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!