Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ajánlanátok valami JÓ zenét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajánlanátok valami JÓ zenét szerelmes embernek?

Figyelt kérdés

Eljött az a nap hogy beteltem az eddigi kedvenc zenéimmel és valami újra vágyok de nem tudom hol keressem.

NEM kell hogy szerelmes dal legyen (igazából azt csak azért írtam a címbe hogy ööö...na mindegy, tényleg szerelmes vagyok, de bármilyen témájú dal jöhet). Ne toplistás szám legyen, mert azokat ismerem. xD Stílus terén majdnem mindenevő vagyok, de ne legyen se rap, se túl "zúzós", ordibálós. Nem baj ha régi, vagy ismeretlen, és az se, ha jó fülbemászó dallama van. :) Nos? Tudtok segíteni?



2014. máj. 19. 19:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Three days grac: never too late, gone forever, over and over, running away

Sum 41: pieces, with me

2014. máj. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

United: Nincs ősz nincs tél


http://www.youtube.com/watch?v=YJo-FD0OP9Y

2014. máj. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Ace of Base: All for You

Bon Jovi: It's my life

Cascada: Bad boys

Big Bang: Fantastic baby

Dj. Wayko ft. Kata: Hiányzol nagyon

Peat Jr. Fernando: Szerelem száll

n/a: Lehetsz király (Rómeó és Júlia)

2014. máj. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=3FLHuolJrWc


Én most épp ezt hallgatom. Hogy jó-e, azt majd eldöntöd magadnak.

2014. máj. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Na melyik volt a legjobb ajánlás, kérdező?
2014. máj. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nehéz választani, de talán (per pillanat) a Jon Bovi. :DD Köszönöm mindenkinek!
2014. máj. 21. 08:59
 9/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat, fordítva. :D
2014. máj. 21. 08:59
 10/10 anonim ***** válasza:

Hat..ha nem zavarnak a "ferdeszemuek" akkor ajanlok par eloadot, kiktol halgass. Szamokat kulon nem tudok kivalasztani.T.T


Shinee<--- O nekik leginkabb CSAK szerelmes szamaik vannak. De nagyon jok.(magyar forditassal amugy a szamok 90szazalaeka megvan)


Girls Genration/SNSD<---Ok egy 9(!) tagu lanycsapat, nekik is jo szamaik vannak, szinten megvannak magyar felirattal.


Block B<---ok amolyan ferfiasabb csapat, de en nagyon birom oket, viccesek, es szokimondok.


BTS<--Ok is fiucsapat, leginkabb az elnyomott diakokert szoktak kiallni a dalaikban.


BAP<--Eleinte ok is egy ferfiasabb csapat voltak, kemenyebb dalokkal, de mostanaban sok szerelmes daluk van.


Vixx<--Fiu csapat, szerelmes szamokkal.


Teen Top<--Fiu csapat, vegyes szamokkal, de vannak szerelmes dalaik is.


Tiny G<--Lany csapat, szerelmes dalokkal.


Girls Day<--Lany csapat, hat..vegulis szerelmes szamaik is vannak boven.


Bestie<--Lany csapat, en nagyon birom oket, jo szamaik vannak.


Ailee<--Noi eloado, nagyon jo szamai vannak.


IU<---Szinten noi eloado, nagyon cuki, es szerelmes dalai vannak fokent.


G-Dragon/BigBang/<---GD mint szolo eloado is van es a BigBang fiu bandaban is vezeto. Jo szamaik vannak, a Haru Haru az...gyonyoru.


Az osszes eloadonak/csapatnak akit itt leirtam megvannak a szamaik tobbsege magyar felirattal a youtub-on.

2014. aug. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!