Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a teendő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a teendő?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki már 4 éve tetszik, csak eddig a barátnőmmel járt. Egy éve szakítottak. A barátnőmnek 1 hete van pasija, úgyhogy nem hinném, hogy nagyon izgatná az, hogy az exe kivel hol van. A fiú, aki tetszik, amióta csak ismer engem, mindig természetesen viselkedik. Sosem hazudik, megértő, aranyos, aggódó, kedves, megbízható, és keresi a társaságomat. Önmagát adja, nem úgy, mint a barátnőmnek. Ha valami új dolog van rajtam, pl. fülbevaló, új szemüveg, akkor megdicséri azt, míg másoknaaak sosem csinál ilyet. Most fog ballagni a suliból, és bentlakásos iskolába fog járni, viszont a szemembe mondta, hogy vissza fog járni péntekenként a kóruspróbákra, ki nem hagyná. És ekkor egy cuki mosolyt bevágott :) szerintetek most akkor tetszem neki,vagy csak szimplán aa legjobb barátjának tart? Mit kellene tennem?


13/L -én, 15/F- aki tetszik

És mielőtt bárki azzal jönne, hogy inkább a tanulással foglalkozzal, köszi, de szinte mindenből kiválló vagyok ;)



2014. jún. 1. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"szinte mindenből kiválló vagyok"


Igen, ezt látom.

2014. jún. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírásért, tabletről nem épp a legkényelmesebb szöveget írni, főleg nem akkor, ha siettetnek. Amúgy meg igen, kitüntetett tanuló vagyok!
2014. jún. 2. 16:45
 3/8 anonim válasza:
kérdezd meg tőle...ha nemet is mond nem akkora gáz mert ugyis elmegy a suliból és nem kell az elutasítás után sokszor találkozni vele...vagy "nyomozd" ki ha nem mered megkérdezni...
2014. jún. 3. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az ügyön vagyok :D nyomozást már indítottam, nem is olyan rég :D Inkább nem kérdezem meg, mert igaz, hogy nem fogom sokat látni, de attól még fogom...
2014. jún. 3. 13:42
 5/8 anonim válasza:
akkor sok szerencsét a további nyomozáshoz :p
2014. jún. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2014. jún. 3. 20:45
 7/8 anonim ***** válasza:
van mar valami eredmeny? vagy nyujthatok segito kezet (ha tudok :D )
2014. jún. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát, ma lebuszozott hozzám falura, és megfogta a kezemet, kézen fogva sétáltunk, meg kaptam ölelést is :) viszont nyugodtam írd le az ötletedet :) ugyanis még nem kéerdezett sok dolgot :)
2014. jún. 15. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!