Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valakinek sms-be leírom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek sms-be leírom, hogy többet nem akarom látni, mert egy kétszínű ember. Miért nem reagál rá semmit?

Figyelt kérdés

2014. jún. 5. 10:38
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
2014. jún. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%

Ne aggódj,biztosan felfogta.Erre nem is lehet mit reagálni.Én sem reagálnék rá.Olyan emberre miért pazaroljak egy sms-t,aki látni sem akar.

Logika!

2014. jún. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%
Nem ez volt a cél?
2014. jún. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%
Szót fogad.
2014. jún. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%
Még reagáljon is? Akkor most mit is akarsz?
2014. jún. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
Na szerinted miért?
2014. jún. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
90%

Nem tudom, azelőtt milyen kapcsolat volt köztetek, de nekem az volt az első gondolatom, hogy valószínűleg ő sem akart többet látni téged.


Miért lenne amúgy fontos neked, hogy reagáljon bármit is?

2014. jún. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
97%
Természetes, hogy nem reagál. Inkább az a gáz, hogy te igazából nem nem akartad többet látni, hanem bele akartál rúgni egyet. Megérdemled, ha többet nem reagál semmire.
2014. jún. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! A barátom haverja bepróbálkozott nálam, de félreérthetően. Így ezt most, hogy elküldtem, akkor ez azt jelenti, hogy egyetért velem..gondolom én. Mert ha nem volt hátsó szándéka, akkor én biztos megkérdeztem volna fordított helyzetbe hogy miért küldtél nekem ilyet?
2014. jún. 5. 10:50
 10/21 anonim ***** válasza:

Az olaj lenne a tűzre. + pénzpocsékolás.

Ilyen sms-sel mit álljon le vitázni? Mert téged meg lehet győzni ezek után?

Kétlem. Jönne a válasz, arra is így reagálnál, és csak menne a pénz.

2014. jún. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!