Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Egy leszbikus szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Egy leszbikus szerelmes történetet (film/könyv) is ugyanolyan meghatónak/megindítónak/szépnek találtok, mint egy heteroszexuálist?

Figyelt kérdés
egyetemen van egy nemiséggel, nemi szerepekkel, megnyilvánulásokkal foglalkozó kurzusom és arra kell írnom egy tanulmányt a leszbikusok világáról, elfogadásáról, szerepéről, megítéléséről, ezért tettem fel azt a kérdést, szeretném valós vélemények alapján megírni. ha esetleg leszbikus lányok is válaszolnak, akkor a kérdés ellenkezőjére is várom a válaszokat. előre is köszönöm!
2010. jan. 1. 19:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%

igen:)

és kiis akarom próbálni:)

2010. jan. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
12%

nem.

ugyanolyan undorító, mint két pasi.

2010. jan. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%
Egy leszbikus történet is meg tudna hatni, de másképp, mint egy heteroszexuális...
2010. jan. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Engem nem!

Ha Twilightban 2 Bellát vagy 2 Edwardot vagy 2 Jacobot látnék meg se nézném a filmet...vagy ha mégis nem hatna ugy meg..szerintem ugyan olyan undoritó mint 2 pasi..


17/L

2010. jan. 2. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
meghatni meghathat!láttam mér 1-et vmi kém sulis dolog volt nem a kémsuliaz igazi neve!az volt a lényege h volt egy csapat csaj akik egy ilyen kémmé képző suli volt és volt egy "bandita" aki szint csaj volt.beleszeretett az egyik csaj a csapatból és a bünőző csaj is.Elég érdekes film volt de teccett.De nem akarom kipróbálni semmi képp...xD
2010. jan. 2. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

én bisex vagyok.

lányokra gondolok mindig, de ínkább fiukkal valósitom meg az álmaimat. ezért én szivesebben olvasok egy leszbikus könyvet. A a heteroszexuális meg nekem már túl nyálas. De a leszbikben van valami ami nekem nagyon tetszik. De 2 pasit is szivesen elnézek egy filmben, vagy elolvasok egy melegekról szoló könyvet. azt hiszem engem vonz ez az egész.

2010. jan. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

meghatni meghatna (pl. ha nagy szenvedéseken kell keresztülmenniük, vagy vmi tragédia következne ebből), de attól függetlenül ugyanúgy undorító lenne, mint amikor 2 részeg hetero 15 éves r|bancot látok smárolni buliban :S

a testiségről szóló részeket valószínűleg át is lapoznám.

2010. jan. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nos, én bár hetero vagyok, de a Loving Annabelle lenyűgözött. Egyszerűen nem találtam rá szavakat, csodálatos. Mind a film hangulata, mind a szerelem erőssége olyan mértékű, hogy komolyan könnyeztem. Szeretnék egyszer egy olyan szerelmet megélni, mint ahogy a filmben Simone élte át Annabelle-el, még ha szomorú vége is lett.

20/L

2010. jan. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is általában lányokra gondolok,de nem tudnám magam elképzeli egy "leszboszi-kapcsiban" :)

Csak fiúkkal járok

2010. jan. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 belllllla válasza:
60%
igen engem ugyanugy megtud hatni egy leszbi film mint egy hetero sot meg talan jobban is pedig enis mindig csak fiukkal jarok de kitudja aztis elkepzelhetonek tartom hogy egyszer egy lanyba szeretek bele.kitudja minden megeshet.azt hogy jibe szeretel bele a szived donti el,elenkezhetsz de attol meg a szerelem nem fog elmulni.de miert is ez a leszbi szo.a szerelem az szerelem barminek is hivjuk...........
2010. szept. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!