Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma találkoztam egyik volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma találkoztam egyik volt barátommal, a brátnőjével sétálgatott én még mindig vonzódom hozzá szerintem ő is hozzám, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pát hónapot jártunk azután én szakítottam vele egy gyerekkori szerelmem miatt, utána még ő írkált fb.on olyanokat hogy, hogy vagyok, mert mért kellett ezt csinálnom... akiért pedig dobtam ahhoz egyálltalán nem tudtam vonzódni :/(így pár hónapra rá vele is szakítottam) Olyan zavarba voltam ma mikor megláttam őket, hogy még köszönni se köszöntem Xd láttam hogy néz, én is néztem, de mikor oda értek nem tudtam még azt se kinyögni hogy sziasztok :/ tehát az lenne a kérdésem hogy mostanába megint sokat gondolok rá és valahogy úgy érzem ezzel ő is így van/habár lehet tévedek/ szerintetek próbáljam felvenni vele a kapcsolatot vagy hagyjam ...? Hiányzik az a szenvedély, vonzalom ami kettőnk között megvolt, félek hogy nem lessz már ilyen az életemben :/

2014. jún. 7. 15:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Csapd le a farkát!
2014. jún. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Olyan fura amikor csúnya emberek beszélnek vonzódásról, meg szenvedélyről >.>
2014. jún. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
most magadra gontoltál mikor ezt írtad ugye :D
2014. jún. 7. 15:32
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem, én rád ''gontoltam''
2014. jún. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
honnan tudod hogy csúnya vagyok ?
2014. jún. 7. 16:08
 6/14 A kérdező kommentje:
és mért lenne az furcsa ha csúnya emberek beszélnének vonzalomról, ugyanolyan emberek mint te vagy én :)
2014. jún. 7. 16:11
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem ugyan olyanok, én jól nézek ki.
2014. jún. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
én dekoratív vagyok, már bocs, de te hát... nem hiszem, de nekem ezt nem kell bizonygatnom :P
2014. jún. 7. 16:19
 9/14 A kérdező kommentje:
am lány vagy. vagy fiú ? gondolom utóbbi
2014. jún. 7. 16:20
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem se kell bizonygatni az ellenkezőjét, és ja jól gondolod. Wise vagy már.
2014. jún. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!