Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek Dancsó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek Dancsó Péter mennyire jó pasi?

Figyelt kérdés

Aki esetleg nem ismerné:

[link]


2014. jún. 9. 19:04
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
74%
bottal :D
2014. jún. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
75%
Te vagy az Dancsó? :D
2014. jún. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
43%
Átlagos, Szirmai amúgy is jobb fej. (nem csak fikázik hanem konstruktív ötletei és gondolatai is vannak)
2014. jún. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
47%
Aszongya: "Aki esetleg nem ismerné" :DDDD Mintha valami nagy ember lenne....
2014. jún. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
nem :D csak barátnőm szerint jól néz ki, és kíváncsi vagyok a nagyközönség véleményére :D
2014. jún. 9. 19:10
 6/32 anonim ***** válasza:
26%
Miért amúgy ki ez? Honnan kéne ismerni?
2014. jún. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
45%

3-as

Dancsó alapvetően kifejezetten szarfilmekkel foglalkozik. Nincs mit felvetni javításnak, mert az egész úgy ahogy van, szar, és ezeknek a bemutatásával szórakoztat.

Mindamellett el is gondolkodtat, hogy hova tart ez az egész ekkora igénytelenséggel, stb... lehetne részletezni.

2014. jún. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
81%

Ha nem ismerném videói alapján, és beteszik elém a képét, azt mondanám, nem néz ki nagyon rosszul, de nem is a leghelyesebb. Olyan átlagos.


Viszont kedvelem a személyiségét, és szerintem felesleges egymás mellé állítani Szirmai Gergővel, vagy esetleg FreddyD-vel, mert ez nem szépségverseny :D


Ha amúgy így hozzá adjuk a személyiségét, a humorát, és a hasizmát (:D) akkor simán járnék vele, ha nem lenne párom, és ő annyira akarna :D


De Peti! Nem szép dolog saját magunkról kérdezni a neten :D

2014. jún. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
91%

Szirmai is csinált már videót már rossz filmekről (twilight, hercules) de nekem tetszik, hogy a videóiban sokszor társadalomkritikát elgondolkodtató témákat is felhoz nem csak a humorfaktort adja.


Félre értés ne essék, ettől függetlenül én is jókat derülök Dancsó marhaságain és az, hogy még nem bolondultam meg államvizsga alatt csak annak köszönhető, hogy vannak ezek a videbloggerek akik az öt perces pihenőidőmben mosolyt csalnak az arcomra :D

2014. jún. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
3%
Vlogos köcsög, a félműveletek imádják az ilyeneket.
2014. jún. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!