Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gumi nélkül voltunk együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumi nélkül voltunk együtt elképzelhető, hogy teherbe essek?

Figyelt kérdés

Egyrészről a menstruációm utolsó előtti napján történt, másrészt pedig nem sikerült az aktus, mert nagyon fájt és abbahagytuk, tehát nem jutottunk mélyre sem és maximum előváladék kerülhetett rám. Valamint másnap reggel erős vérzésem is volt.

Ahogy olvasgattam, meg amennyire tudom, így nem igazán valószínű, de nem lenne szerencsés, ha mégis.



2014. jún. 9. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem valószinü hogy terhes maradtál, sőt szinte kizárt, de ott van az a kis talán... azért igy ne felelőtlenkedjetek, a menzes alatt is, főleg az utolsó napjaiban is, előváladéktól is terhes maradhatsz, de hangsulyozom kicsi az esély, szinte semmi, de ilyen esetben az a pici esély is elég kockázatos. De ne izgulj 99,99999999 %-ban nem maradhattál terhes.
2014. jún. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Na jó:

Nem semmi gond nem lesz kicsilány! Nyugi. Most pedig kapcsolj be egy relaxáló zenét és gondolj a gólyákra!

2014. jún. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, igen, tudom, nagy meggondolatlanság volt..
2014. jún. 9. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!