Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmet vallott. Rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmet vallott. Rosszul tettem, hogy ezt mondtam?

Figyelt kérdés

24 éves, egyetemisták vagyunk. A csoporttársam a minap szerelmet vallott nekem, annak ellenére, hogy tudja, nagyon komoly kapcsolatom van. Én nagyon szeretem a páromat, és világosan elmondtam a fiúnak ezt. Soha nem hagynám el. Viszont azt is elmondtam őszintén (mivel így is gondolom,tényleg), hogyha nem lenne párkapcsolatom, most nagyon boldog lennék, hogy olyan barátom lehetne, mint ő. Tudjátok olyan igazi gentleman, aki tiszteli a nőt, intelligens, és nem utolsó sorban jóképű is.

Szóval azon gondolkodom, hogy lehet, kár volt ezt így elmondani neki. Szemétnek érzem magam, mert esetleg kétségeket hagyhattam afelől, hogy NEM hagyom el soha a jelenlegi páromat, és SOHA nem csalnám meg. Szerintetek? Mondjuk az is igaz, hogy többet nem szeretném felhozni ezt a témát...


2014. jún. 13. 11:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Szereted a gentlemant, csak még nem akarod beismerni :)
2014. jún. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Őszinte voltál, ez a lényeg. Ezt mond el a párodnak is utána már nem lehet bajod belőle. Ha nem mondod el neki, akkor olyan szituációba is kerülhetsz, melyből nem lehet jól kijönni (bármilyen úriemberről is van szó)
2014. jún. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Miért nem hagynád el a párod?
2014. jún. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Már elmondtam neki.
2014. jún. 13. 12:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Az igazat világosan elmondtad, ebből le is szűrheti, hogy NEM hagyod el. Nem hiszem, hogy hagytál kétségeket.
2014. jún. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azért nem hagynám el, mert nagyon szeretem. már több, mint 7 éve együtt vagyunk. Olyan nekem, mint a másik felem. Nagyon boldog vagyok vele.
2014. jún. 13. 12:02
 7/9 anonim ***** válasza:
A srác hamar túl fogja tenni magát rajtad, 1-2 hónap és egy másik lánnyal fog már kézen fogva rohangálni, szóval ne nagyon aggódj miatta, csak koncentrálj a barátodra ^^
2014. jún. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2014. jún. 13. 12:05
 9/9 anonim ***** válasza:

Talán lehetett volna picit másképp, azt nem hozzátenni, hogy ha nem lenne kapcsolatod, boldog lennél, ha ő lenne a barátod.

Saját többszöri tapasztalatom, hogy ilyenkor a férfiak hajlamosak úgy érteni ezt, hogy nem is vagy te annyira biztosa abban a párkapcsolatban és ha vár egy kicsit, őt választod majd. Nem mindegyikük persze, de van, aki félreérti.

Nagy hibát azért nem követtél el vele, ha nem egyértelmű neki, a későbbi viselkedésedből, ha esetleg tovább próbálkozik és visszautasítod, ki fog derülni a számára.

2014. jún. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!