Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Piszkafa? "Mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Piszkafa? "Mit gondoltok erről az alakról, túl vékony?

Figyelt kérdés

itt találtam az oldalon ezt a kérdést,és kiköpött hasonló alakom van nekem is.

Kicsit meglepett,hogy azt írták rá,hogy 'piszkafa' mert amúgy szerintem csinos. Talán nekem is túl vékony a felsőtestem, ha arra edzek jól nézne ki,vagy taszítóak a nagyobb izmok a lányok felsőtestén?

Nektek bejön? http://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__modellkedes_..


2014. jún. 14. 17:33
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Jó, ettől kövérebb ne legyen. Egyszerűen nekem alapból nem tetszik az akin van felesleg, persze lehet szép meg stb, de jobban szeretem ha nincs.

Szerintem nem kell híznod!

2014. jún. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem kéne egy kis edzés az ilyen lányoknak is,vékony de mintha löttyedt lenne (na jó,ez talán erős jelző..),se segge,se melle..számomra olyan semmilyen.
2015. jan. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!