Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha bevallok neki mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bevallok neki mindent megbocsát nekem?

Figyelt kérdés
A párom 2 év járás után jegyzett el nemrég. Egyik este volt egy családi vacsi, eljegyzési ünnepség, akkor tett egy olyan megjegyzést az asztalnál amire én kiborultam, mégpedig az volt, hogy anyósom mondta, hogy milyen finom a vacsora, ilyen jót még nem evett, erre a főlegényem "Hát, szó mi szó én úgy vagyok vele, hogy szinte bárhol jobb kaját eszek, mint ahogy a menyasszonyom főz...de hát nem ezért szeretem..." Erre én elküldtem a pi***ba, felálltam és kimentem az étteremből. Csak sétálgattam a környéken, de az egyik kőbe elestem a magassarkúm miatt és kificamodott a bokám. A sors iróniája az, hogy akkor az ex-pasim arra mászkált és meglátott. Nagyon édes volt, a karjában elvitt egészen a kocsijáig, megkérdezte hogy miért mászkáltam egyedül, elmondtam. Nagyon édes és megértő volt, felmentünk hozzá, ott rögtön ágyba fektetett, beborogatta a lábam. Több óráig beszélgettünk, aztán egyszercsak megcsókolt, és nem álltunk le egész éjszaka - szóval szeretkeztem vele. Nem tudom, hogy mit tegyek, mert a vőlegényem állandóan kérdezősködik, hogy merre voltam és mi történt a lábammal, hova mentem és miért nem szóltam neki mert ő elvileg nemsokkal a kirohanásom után elindult megkeresni de nem talált. Szerintetek mi a jobb elmondjam neki vagy ne? 22.é.csajszi

2014. jún. 20. 15:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
61%
Mondd el neki, hátha kirúg. Neked is jobb lesz, neki is.
2014. jún. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
mesébe illő :) mondd el neki. ne házasodj össze úgy vele hogy nem tudja. meg fog neked bocsátani ha igazán szeret!
2014. jún. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Csak nekem nagyon rosszul esett amikor az egész rokonság előtt beégetett :((
2014. jún. 20. 15:44
 4/28 anonim ***** válasza:
77%
desza* r :DD ez mekkora kamu.remélem amúgy elmondod neki és kómába ver és látlak a hírekben.majd két hét múlva lekapcsolnak.és nálunk csináltatnak koszorút anyudék.
2014. jún. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:

Ha akarod még a vőlegényedet ne mond el!!!!!

De lehet inkább az exed kéne!!!???

Mert csak úgy véletlen nem fekszik le valaki az exével!!!!

2014. jún. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
mi az hogy Ő megbocsát-e neked? nem fordítva kéne?
2014. jún. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim válasza:
Ribi!
2014. jún. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Mekkora egy r1b4nc vagy!
2014. jún. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
57%

1. Ha szereted a vőlegényed nem csalod meg...tehát nem szereted.. komolyan mostanság jegyezett el és te máris az exed?! nadrágjában kutakodsz???? Jesszus... jó nagy r*banc vagy!!

2. Az előbbi lenne a véleményem ha ez midn igaz lenne...de könyörgöm... az utsó vasárnap esti amerikai romantikus filmben koppintottad ezt a jelenetet...ne itt hazudj össze-vissza ha kérhetem...

2014. jún. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Nem hazudok, ez tényleg így történt. És nem vagyok ri**nc, csak vérig meg voltam sértve, amiért megalázott az egész kompániája előtt!
2014. jún. 20. 15:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!