Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért bukott így ki? Bővenben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért bukott így ki? Bővenben lent

Figyelt kérdés
Már rég szakítottunk az akkori barátommal (2009. Január) amikor lefeküdtem a focis csapattársával 2009. Augusztus). Az csak szex kapcsolat volt. És pár hónapja amikor megtudta teljesen kiakadt. Nem értem a reakcióját, akkor már nem is voltunk együtt. Neki nem mindehy, hogy utána kivel vagyok - voltam...
2014. jún. 20. 22:51
 1/6 anonim ***** válasza:
2009??? Most 2014 van. Felejtsétek már el mindketten.
2014. jún. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez olyan hogy az orra alá dörgölöd kb hogy mindekivel lotyó vagy...

Tudod vannak olyanok ami házinyúlnak számítanak,ilyen pl az ex barátai.Ezt nem tisztelted szóval ne csodálkozz ha ezért lotyónak tart.Na meg csak sexkapcsolatról beszélsz,olyat máshol is találhattál volna.

Te ezt az egészet azért nem érted mert önző vagy ,csak magadra gondolsz!

2014. jún. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én már túlléptem, de ő lovagol még rajta. Önző? Akkor nagyon sokan mondhatnák el magukról, hogy önzőek...
2014. jún. 20. 23:34
 4/6 anonim ***** válasza:

Mert sokan önzőek is.

Neked jól esne ha a volt szerelmed aki iránt még lehet érzel valamit,végigmenne az összes barátnődön és kolleginádon?

Szóval téged nem érdekelt hogy ezzel a húzásoddal megbánthatod az exed.

2014. jún. 20. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nézd, ha lezártam egy kapcsolatot nem véletlenül tettem. Ha neki az esett volna jól, hogy végig megy mobdenkin egészségére!
2014. jún. 20. 23:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem úgy tűnik, hogy lezártad, ha még mindig a hónapokkal ezelőtti kérdésedet emelgeted ki, amit egy évekkel ezelőtti történésről tettél fel :D
2015. jún. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!