Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én lennék a célpont? Akár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én lennék a célpont? Akár veszélyben is lehetek?

Figyelt kérdés
Szóval sorra kapom facebookon az ismerősnek jelöléseket, elég furcsa fiúktól. (meg vagyok róla győződve, hogy az összes állprofil) Épp, hogy az összesnek van 5-6 ismerőse és valamelyikük egymást is ismeri. Érzem, hogy itt valami nincs rendben. A környékem lakik az összes de még soha a büdös életben a nevükről sem hallotta. Eddig az összeset visszajelöltem, mert sajnos nagyon kíváncsi fajta vagyok, és nem szoktam felmérni a veszély nagyságát sem csak amikor már szarban vagyok. Eddig csak a tesómnak beszéltem róla, ő meg mondta, hogy azonnal töröljem/tiltsam az összeset, mert akár pedofil állatok is lehetnek. EZ az egész úgy négy napja megy és az alatt 6 jelölést is kaptam.
2014. jún. 22. 07:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Igaza van tesódnak!
2014. jún. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%

Ne töröld őket, mert akkor gyanút fog.

Beszélgess velük, ismerd meg őket, tudd meg mit akarnak. Persze semmi lényegeset ne árulj el nekik, és a facebookra se tegyél ki olyan dolgot, ami veszélybe sodorhatna.

Arra azért figyelj, hogy ne kelts gyanút, ne változtass a szokásos viselkedéseden drasztikusan. Tehát ha eddig napi 50 selfit tettél ki, azt tedd meg most is.


Aztán ha odáig jut a dolog, hogy személyes találkát kérnek, akkor abba is menj bele. Legyen nyilvános helyen és legyen veled 2-3 verőlegény, akik megfelelő távolságban vannak, és a jelre ugranak.


Lehet, hogy csak egy szerencsétlen magányos hülye, vagy valamelyik osztálytársad hülyéskedik. Ez esetben nem kell eltörni mindenüket. Egyéb esetben a kezelés mértékét rád bízom. :)


A lényeg: ha elzárkózol és törlöd, akkor neki is le fog esni, hogy lebukott, és lehet, hogy legközelebb már nem ilyen nyilvánvaló dologgal próbálkozik, hanem iskola/buli után bevág egy furgonba és csá. Így most nálad van a lépéselőny, használd ki.

2014. jún. 22. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na az egolegyezgető pózolós képekre jönnek a nyálcsorgató idióták, visszanyalt a fagyi?
2014. jún. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!