Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nektek mi a véleményetek az animés lányokról akik próbálnak Japánosan kinézni, de a végeredmény borzasztó?

Figyelt kérdés
Tudom ,hogy vannak olyanok akiknek jól áll a Japános kinézet és viselkedés ,de a legtöbbnek nem.

2014. jún. 22. 09:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
6%
Alapból nem bírom az anime-t, úgyhogy ez az egész divet hidegen hagy
2014. jún. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%
Meg is válaszoltad a kérdésed.
2014. jún. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
34%
Igen, a borzasztó szó pont jó rájuk.
2014. jún. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
69%
én szeretem az animéket de ezt a hülye majmolást nem mivel divat patkányok és gyök 2 IQ...én ha rajongok valamiért nem fogok beleköltözni abba a világba! ha szeretem a Mátrixot akkor nem fogok repkedni meg megállítani a golyókat, még ha képes is lennék rá! Kár hogy a szép okos magyar lányokból, buta japán r1b4nc0k lettek. Van akinek jól áll külsőleg, de attól nem kell úgy is viselkednie...barátnak elmennek...
2014. jún. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is sok animét szeretek, sokat nézek, tetszik az egész világa. De nagyon utálom ezeket a beöltözőseket, van olyan ismerősöm, aki a Vadmacska kommandó óta macskának képzeli magát...

Maradjunk már emberek a saját világunkban. Azért mert szeretem az Attack on Titan-t, még nem fogok a panelok tetején ugrálva óriásokat keresni...

2014. jún. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Értem. Nem tudom ,hogy ti most a con-ra gondoltok vagy amikor való életben csinálják(frufrut vágatnak stb.)
2014. jún. 22. 10:28
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
ha alkalomra öltöznek az nem gond! de ha csak úgy, vagy a mindennapokban az már zavaró! és mondtam, van olyan akinek nagyon jól áll külsőleg bizonyos karakter "másolása"...de belsőleg ne legyen annyira megszállott hogy nem is tud másról beszélni, a gondolatai ne mindig az animék világában járjon!
2014. jún. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
nem szeretem az animéket.
2014. jún. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Az egész japánmánia animéstul baromi ellenszenves.
2014. jún. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

Ötös jót mosolyogtam a válaszodon :D De áruld már el nekem, mi a gondod a cosplayjel? Miért gond az hogy ha valaki beöltözik a kedvenc karakterének és egy napig úgy viselkedik ahogy ő? Ráadásul ha nem is az utcán csinálja, hanem egy conon, ahol csak ilyen (a ti szavaitokkal élve) agyhalott, borzasztó, ellenszenves emberek vannak? Ha nem teszik nem kell rá elmenni, nem kell róla képeket nézegetni és kész.

Kérdező, a kérdésedre válaszolva: Szeretem az animéket, és bár lány vagyok, és ha nem cosplayről van szó eszembe sem jutna úgy kinézni mint aki most lépett ki egy animéből... Ez a való életben egyszerűen nem mutat jól. Azzal nincs például bajom, ha valaki felvesz egy lolita ruhát, de amikor öt kiló vakolattal próbál magának óriási, természetellenes szemeket csinálni o_o"" az ijesztő, és egyáltalán nem szép.

De ha egy ilyet is látok, nem az az első gondolatom, hogy fúj, hozzá nem érnék... hanem valószínűleg az, hogy szegény lánynak önbizalomhiánya van, hogy így próbálja felhívni magára a figyelmet. Ha meg nincs neki, csak szimplán ki akar tűnni a tömegből, hát egészségére.

De akárhogy is néz ki, az nem jelenti azt, hogy egy értéktelen, semmirekellő r*banccal állsz szemben. Honnan tudod, hogy nem épp a legkedvesebb és jófejebb emberrel állsz szemben míg meg nem ismered? Butaság a külső alapján ítélni...

2014. jún. 23. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!