Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ha használtok melltart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ha használtok melltartót akkor lesz idősebb korban lógós a mell vagy akkor ha nem használtok?

Figyelt kérdés
Az írjon légyszi aki tényleg tudja! Köszi
2010. jan. 4. 15:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Idősebb korra a mell mindenképpen lógni fog, de aki melltartót hord annak késöbb fog lógni. De szerintem nem sokkal. Lényegében azért kell a melltartó, hogy tartsa a mellett és ne fájjon amikor lóg vagy tesi óra van.
2010. jan. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
ha nem használunk. de mamám például azt mondta, hogy sosem használt, mégsem lett lógós, de én nem tudnám elképzelni, hogy ne használjak esztétikai szempontból.
2010. jan. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

21 vagyok és lógnak a melleim...:8

kb.15-16 évesen kezdtem elhordani melltartót,előbb nem éreztem szükségét.de eleve nagyok a melleim,tehát "veszélyeztetettebb" is voltam ilyen szempontból,mint a kismellűek.szerintem akinek olyanok az adottságai nem árt,ha korán elkezdi horadni.

2010. jan. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#hordani
2010. jan. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
és az meg már milyen ronda, ha nem hordasz?? igy is, meg ugy is logni fog.
2010. jan. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Így is úgy is lógni fog akkor meg minek parázni
2010. jan. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%

Az, h kinek lóg és mikor, alkati dolog:

-függ a mellmérettől

-és a kötőszövet erősségétől.


szerintem egyedül a 70 A és 75 A-s mérethez nem kell melltartó mert ne zavaró mert nincs súlya amellnek, és nem húzódik lefelé!

A 75B hordhat sportmelltartót a legideálisabb mellnagyság. Nekem is ilyen van, szoktam sportm-t hordani, de ha leveszem egy idő után érzem a melleim súlyát.

Szóval a B-főleg a C, D -seknek kötelező, mert még jobban nyúlni kezdenek!


A melltartó a nagy mellekre kötelező!


És ez hülyeség h ne hordj (kivétel ha picik) !


Ha A-s a melled ha szülsz lehet hogy lógni fog

Ha B-s talán 25 -30év felett

ha C-s már 20 évesen is

ha D-s már előbb is!

És az öröklött dolgokat (kötőszövvet erőssége) is figyelembe kell venni!

2010. jan. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez abszolút alkati dolog és nem éppen a melltartón múlik. Akinek van rá "hajlama", annak lógni fog. Meg a terhesség és szoptatás is sokat változtat rajta, szóval aki nem szül, annak nem fog talán annyit változni.
2010. jan. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó vagyok: egyébként az furcsa lenne, ha valaki nem hordana melltartót nyilvános helyen. Otthon oké nélküle, de egyébként kibeszélnek. Én nem 1-2 alkalommal voltam tanúja annak, hogy lányok megszóltak egy másik lányt azért, mert nem volt rajta melltartó. Szerintem csak annak nem kell, akinek nagyon kicsi mellei vannak.
2010. jan. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nyáron, ha nagy meleg van, nem mindig veszek fel melltartót, ha megyek vhová. Jó alakúak a melleim, úgyh nem érzem szükségét, itthon sem hordok. Még nem lógnak. 23 éves vagyok. De amúgy lehet edzeni őket, meg kenegetni megelőzésképp.
2010. jan. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!